Новини

FILM.UA Group презентує 12 роликів подяки українським лікарям в рамках проєкту «Дякую лікарю»

Новини
• 27.04.2020

З 27 квітня по 8 травня, щодня на сторінках FILM.UA Group та «Здорові комунікації» у Facebook з’являтимуться відеозвернення, у яких популярні українські актори говоритимуть свої слова подяки медикам-героям.

«Дякую лікарю» – це проєкт, започаткований агенцією «Здорові комунікації» та Дитячим фондом UNICEF. Він має на меті виразити слова підтримки та вдячності всім лікарям, які щоденно рятують людські життя й завзято борються з пандемією.

Зі своєї сторони, компанія FILM.UA Group долучилася до ініціативи у форматі відеозвернень одинадцяти відомих акторів. У них учасники акції поділяться реальними історіями з життя про зустріч з лікарями та їх допомогу, а також висловлять свою підтримку. Серед акторів будуть і ті, хто зіграв медиків на екрані в фільмах та серіалах виробництва FILM.UA Group. Артисти наголосять: те, що відбувається на екрані – щодня повторюється у реальному житті справжніми героями. Після релізу усіх роликів - FILM.UA Group презентує завершальний, де кожен з акторів ще раз скаже дякую лікарям.

Участь в акції взяли Ахтем Сеітаблаєв, Назар Задніпровський, Олег Волощенко, Джиммі Воха-Воха, Алеся Романова, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Олександр Норчук, Ірина Ткаленко, Дарина Єгоркіна та Максим Михайліченко.

Постпродакшеном проєкту зі сторони FILM.UA Group займалася команда генеральної продюсерки Pay TV телеканалів FILM.UA Group Наталки Якимович. Реліз роликів також планується в ефірі телеканалів «36,6», «Дача» та «КусКус».

Поліна Толмачова, маркетинг директорка FILM.UA Group, так коментує рішення компанії взяти участь у проєкті: «Ми дуже вдячні тим, хто зараз у цей складний кризовий час тримає оборону. Ми намагаємося допомогти та раді бути корисними. Спасибі всім медичним працівникам і всім людям, які підтримують зараз нашу країну, наше суспільство у робочому режимі. Ми ж готові розповідати нові захоплюючі історії про них. Тому обіцяємо: FILM.UA Group зі свого боку зробить усе, щоб найближчим часом ми всі побачилися в кіно та біля телеекранів!»

«Проєкт наочно продемонстрував, що лікарі та медичні працівники борються за нашу безпеку кожен день, демонструючи самопожертву і ставлячи нас, своїх пацієнтів, і суспільство на перше місце. І це не пов’язано лише з пандемією. Історії зірок, представників бізнес спільнот, громадських об’єднань, і просто небайдужих людей, що активно долучались до проєкту #дякуюлікарю, продемонстрували той безмежний світ натхненої допомоги, яку творили, творять та будуть створювати наші прекрасні відважні герої» – говорить Наталія Тулінова, засновниця «Здорових комунікацій».

Основними цілями проєкту «Дякую лікарю» є підвищення довіри до медиків, подяка тим, хто рятує життя, та покращення ефективності лікування. Участь здійснюється у форматі відеозвернень (сторіз або відеодописів) або текстових дописів, а також фото з символікою проєкту. Старт акції відбувся 3-го квітня 2020-го року.

Переглянути перший ролик FILM.UA Group за участю Ахтема Сеітаблаєва можна за посиланням.