Новини

Агенція інтегрованих рішень Brandly пропонує унікальний кейс: партнерські розміщення на каналах FILM.UA Group

Новини
• 25.03.2020

FILM.UA Group, в обличчі агенції інтегрованих рішень Brandly, пропонує спеціальні лояльні умови розміщення медійних кампаній на своїх ТБ- та діджитал-каналах.

Відомо, що в умовах пандемії багато брендів знімають, переносять чи заморожують свої медійні кампанії. Мовчання, навіть в умовах кризи, може не найкращим чином вплинути на бренд, особливо у сфері FMCG, адже споживання триває, а на деякі групи товарів попит навпаки шалено зростає. Саме тому FILM.UA Group, як і будь-який відповідальний український бізнес, не може залишатися осторонь ситуації, що склалася.

Групі належать канали Pay TV (Кус Кус, 36 і 6 TV, Дача, FILMUADRAMA, EPOQUE), які входять до пакетів найбільших провайдерів, а також кабельних мереж, що гарантує національне покриття. Канали позиціонуються на різну аудиторію з різними інтересами, забезпечуючи цільові контакти для різних брендів.

Найбільший в Східній Європі YouTube-канал для просунутих мам Family is, що також належить FILM.UA Group, охоплює мільйони молодих жінок та мам, котрі приймають рішення в родині щодо купівлі продуктів, ліків та не тільки, вибирають online-магазини та служби доставки.

«Ми, як і інші бізнеси, в непрості часи стоїмо перед новими викликами: як не втратити клієнтів, як зберегти команду, як оптимізувати процеси. Однозначно, одне з найважливіших питань для всіх – як скоротити видатки. Тому ми знаємо, що багато компаній значно скорочують або ж зовсім заморожують маркетингові бюджети. Це означає, що бренд пропадає з поля зору споживача. Ми також знаємо, що це може мати негативні наслідки для бізнесу.

Тому ми розробили спеціальні партнерські умови медійного розміщення для брендів на каналах Pay TV, які належать FILM.UA Group. Це – 10 млн лояльних глядачів в місяць та національне покриття, які доступні компаніям. Таким чином ми прагнемо підтримати бізнеси, поки ситуація не стабілізується», - говорить Юлія Пилипенко, директор агенції Brandly by FILM.UA Group.

Карантини – це час не тільки великих викликів, але й можливість переглянути і оптимізувати бізнес-процеси. Але це точно не привід мовчати та зникнути з інфопростору споживача. І FILM.UA Group готові допомогти! 

Зберігаймо спокій, піклуймося про здоров’я та залишаймося в ефірі!

Для отримання детальнішої інформації щодо пропозиції звертайтесь на адресу brandly@film.ua.