Новини

YouTube-канал FILM.UA Group долає нові вершини!

Новини
• 09.03.2020

У лютому 2020 року кількість переглядів на YouTube-каналі FILM.UA Group перевищила мільярд. Це сталося за десять років існування каналу.

За цей час на каналі було викладено більш ніж 2,3 тисячі одиниць різноманітного контенту: від відеороликів до серіалів, відеокліпів на саундтреки до повнометражного кіно, цікавих передач та іншого.

Зростає кількість не тільки переглядів, але й підписників. Минулого року сторінка FILM.UA Group отримала «Золоту кнопку» YouTube, яка видається каналам, що досягли 1 000 000 підписників. А на сьогодні у неї вже понад 1,4 млн глядачів.

Саме на офіційному YouTube-каналі FILM.UA можна легально й безкоштовно переглянути більшість проєктів студії у будь-яких жанрах. Зокрема, там можна подивитися такі хіти нашого виробництва, як детективний серіал «Нюхач», чотири сезони якого викладено у вільному доступі, чи найдовший україномовний серіальний проєкт – «Черговий лікар». Або перший український нуарний детектив «Схованки», який підкорив чимало європейських індустрійних фестивалів. І саме на нашому каналі можна побачити 8-серійний фільм Оксани Байрак «Ніщо не трапляється двічі».

Також на каналі ви знайдете трейлери, бекстейджі, офіційні відеокліпи та інші ролики, присвячені кінотеатральним релізам студії. А крім того – оригінальні проєкти, як-от цикл кулінарних відеорецептів «Галицькі смаколики» або урбаністичних досліджень – «Проєкт Вторгнення».

Особливо популярні музичні кліпи на саундтреки до фільмів – «До зірок» від гурту Время и Стекло, «Перевал» від Океану Ельзи, «Ціна правди» від Джамали, «Вітрила» від MELOVIN та багато інших. А відеоролик на пісню «Вільна», офіційний OST стрічки «Віддана», зібрало вже понад 5,7 млн переглядів.

Контент YouTube-сторінки FILM.UA настільки різноплановий, що його дивляться дуже різни за віком, фахом та вподобаннями люди. Канал Групи перетворився на потужний медійний майданчик зі своєю аудиторією.

«Ми живемо в часи, коли з упевненістю можна сказати, що відео всьому голова, а сучасний YouTube давно став новим Google. Замість звичного раніше запиту в пошуковий рядок браузера інтернет-користувачі все частіше йдуть на YouTube, щоб «на власні очі побачити» відповіді на свої запитання. І це не дивно, адже кожну хвилину туди завантажується більше 500 годин відеоконтенту. Що ця цифра означає для виробників? Що конкуренція дуже велика і важливо зробити так, щоб саме твій контент користувачі прийшли подивитися.

Зараз наші зусилля зосереджені на публікаціях якісного контенту і максимальної оптимізації кожного відео,щоб зробити взаємодію користувачів з контентом ще більш зручною і ефективною», - коментує керівник діджитал-напрямку FILM.UA Group Ірина Бургела.

Вітаємо всіх причетних та запрошуємо до перегляду найцікавіших проєктів FILM.UA Group!