Новини

Прем’єра циклу урбаністичних досліджень «Проєкт Вторгнення» (Insiders Project) на YouTube-каналі FILM.UA Group!

• 03.03.2020

Відтепер на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group можна буде безкоштовно переглянути всі серії проєкту. Щоп’ятниці виходитиме один новий епізод.

Insiders project – це цикл документальних фільмів, присвячених екстремальним міським дослідженням.

Тунелі, бомбосховища, метро, ​​підземні річки, законсервовані заводи, найвищі мости і дахи — ці важкодоступні локації, що знаходяться під землею, на землі і над землею, побудовані в різні історичні епохи, стали об'єктами досліджень «Проєкту Вторгнення». Перед знімальною командою стоїть завдання будь-що проникнути всередину об'єктів, адже це дуже важко! Доводиться спускатися по кволих сходах в глибокі колодязі, підійматися на найвищі точки дахів, мостів та веж по зовнішнім конструкціям, сплавлятися по підземних річках, і часто — без страховки... Міські дослідження доступні тільки відчайдухам і досвідченим екстремалам. Завдяки «Проєкту Вторгнення» глядач опиниться за межею дозволеного, побачить зворотний бік міста і відчує, наскільки крихке людське життя в порівнянні з тисячолітньою міццю нещадного мегаполіса.

На глядачів чекають 8 серій: «Дім під зіркою», «Завод „Арсенал”», «Укриття», «Південний міст», «Кладовище кранів», «Ріка Клов», «Законсервоване виробництво», «Київське метро».

Крім того, на YouTube-каналі FILM.UA Group можна подивитися 40-хвилинний фільм «Чорнобиль» від Insiders Project. Це два епізоди проєкту, присвячені таємницям та забороненим територіям Зони відчуження та місту Прип’яті. Усі 10 серій першого сезону «Проєкту Вторгнення» також доступні для перегляду користувачам Amazon Prime.