Новини

Сергій Созановський увійшов до Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні

• 28.02.2020

26 лютого Сергій Созановський, співзасновник FILM.UA Group, увійшов до Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні.

Глобальний договір ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організацій, органів місцевого самоврядування та уряду.

«Серед наших основних завдань - не тільки здійснення успішної бізнес діяльності в медіасфері та виробництві контенту, а також побудова ефективної індустрії. В Україні є величезна кількість ресурсів і потенціалу для того, щоб стати помітними гравцями світової креативної спільноти, а об'єднання компаній, людей, бізнесів навколо цієї мети - одна з частин нашої стратегії. Нам дуже близькі Цілі Глобального договору і для нас велика честь ще більше інтегруватися в діяльність ООН в цьому напрямку», Сергій Созановський.

Головою Наглядової ради став Віталій Верещагін (Caparol Україна), а серед інших представників ради – Володимир Костюк (Фармак), Максим Тімченко (ДТЕК), Євген Шевченко (Carlsberg Україна), Зоя Литвин (Освіторія), Ірина Іванчик (Фонд “Повір у себе”), Олександр Саврук (KMBS) і Захарій Тейлор (Офіс Координатора ООН в Україні). 

Нагадаємо, що весною 2019 року FILM.UA Group приєдналася до Глобального договору ООН в Україні.

Приєднання до глобальної мережі означає, що компанія FILM.UA Group прагне забезпечити безпеку, відповідальність та прозорість наших бізнес-практик відповідно до основних цінностей та принципів Глобального договору ООН про права людини, трудові права, навколишнє середовище та боротьбу з корупцією, а також сприяти Цілям сталого розвитку.

Основна мета FILM.UA Group – це загальне благо як на виробництві, так і в мережах розповсюдження продукції, це повага, безпека, якість та чесність для всіх працівників, від процесу підбору персоналу до комерціалізації своєї продукції.

Десять принципів ГД ООН 

Права людини

Принцип 1. Ділові кола повинні підтримувати та поважати захист проголошених на міжнародному рівні прав людини

Принцип 2. Ділові кола не повинні бути  причетні до порушень прав людини

Трудові відносини

Принцип 3. Ділові кола повинні підтримувати свободу об’єднань та реальне визнання права на укладання колективних договорів

Принцип 4. Ділові кола повинні виступати за ліквідацію всіх форм примусової праці

Принцип 5. Ділові кола повинні виступати за повну ліквідацію дитячої праці

Принцип 6. Ділові кола повинні виступати за ліквідацію дискримінації у сфере праці та зайнятості

Навколишнє середовище

Принцип 7. Ділові кола повинні підтримувати підхід до екологічних питань, заснований на принципі обережності

Принцип 8. Ділові кола повинні впроваджувати ініціативи, спрямовані на підвищення відповідальності за стан навколишнього природного середовища

Принцип 9. Ділові кола повинні сприяти розвитку і розповсюдженню екологічно безпечних технологій

Протидія корупції

Принцип 10. Ділові кола повинні протидіяти всім формам корупції, включаючи здирництво та хабарництво 

На сьогодні до Глобального договору приєдналося більш ніж 9 500 компаній та організацій із понад 160 країн світу.