Новини

Український нуар «Схованки» та науково-фантастичний серіал «Живі» було презентовано на EFM

• 27.02.2020

В рамках Berlinale Series, що вже традиційно проходить на EFM, вперше пройшла велика презентація ТВ-проєктів зі Східної Європи.

Модераторка Каміла Златушкова (засновниця Serial Killer TV Festival, в офіційній програмі котрого у вересні 2019 року були представлені “Схованки”) зазначила, що Східна Європа є регіоном з величезним потенціалом. Доказом цього є нові потужні проєкти: перша хорватська драма HBO Adria “Success”, чеська шпигунська драма “The Sleepers”, польський проєкт “Ultraviolet” (доступний на Netflix), та наші «Схованки».

В секції СЕЕ tips були представлені таланти з регіону, і серед них – режисерка «Схованок» Ірина Громозда та оператор-постановник серіалу Сергій Крутько. А в секції In Development Каміла розповіла про найкращі ТВ-проєкти, що вийдуть в нашому регіоні, серед яких – науково-фантастична драма «Живі», над якою зараз працюють продюсерки Олена Малкова та Катерина Вишневська. Огляд секції за посиланням у Variety.


Також в рамках Berlinale Series пройшов офіційний скринінг “Схованок”. Український серіал в програмі відомого фестивалю вперше.