Новини

Вікторія Ярмощук стала першим СЕО в історії FILM.UA Group

• 21.02.2020

FILM.UA Group оголошує про те, що в її управлінській структурі з’явилася позиція СЕO. Це обумовлено тим, що внаслідок динамічного зростання група компаній, що здійснює продакшен повного циклу і дистрибуцію контенту, в 2019 році структурно стала повноцінною медіагрупою з власними медійними майданчиками.

Для збереження центричності управління, збільшення темпів зростання, мінімізації ризиків та оптимізації ресурсів було ухвалено рішення про зміну управлінської структури групи. І першим кроком у цьому процесі стало створення позиції CEO FILM.UA Group, яку зайняла Вікторія Ярмощук.

Стратегія групи компаній, її основні цілі та бізнес-структура залишаться незмінними.

Вікторія Ярмощук працює з FILM.UA Group з моменту її заснування, вже 17 років, і бере участь у всіх процесах, які відбуваються в групі.

Вікторія володіє унікальним досвідом і компетенціями. З 2010 року керувала авторитетною українською медійною консалтинговою компанією Media Resources Management. У 2016 році Вікторія очолила об’єднання найбільших українських кіновиробників — Українську кіноасоціацію, діяльність якої сприяє розвитку української кіноіндустрії та її просуванню на міжнародному ринку; зокрема, було запущено систему cash rebate для зарубіжних виробників, підписано угоду між Україною і Канадою про спільне виробництво аудіовізуальних творів.

У 2019 році Вікторія зайняла позицію координатора напряму «Кіно» в рамках роботи Офісу з розробки гуманітарної політики України, та є радником Міністра культури, молоді та спорту України в галузі кінематографа.

У 2011 році Вікторія успішно запустила і за період свого керівництва вивела на світовий рівень найбільший індустріальний івент у Східній Європі KIYV MEDIA WEEK, який щорічно проходить у Києві.

У 2016 році Вікторія була удостоєна Національної премії України «Телетріумф» за внесок у просування й популяризацію української медіаіндустрії та України в усьому світі.

«Для мене велика честь і велика відповідальність стати першим СЕО FILM.UA Group. І це не тільки професійний виклик, а й особистий. Діяльність групи, до якої я причетна ось уже 17 років, — яскравий приклад того, як можна і потрібно ставити амбітні, сміливі, практично недосяжні цілі та поступово, послідовно йти до них, змінюючи при цьому не тільки свою компанію, а й ринок, і світ навколо. Моя мета — зберегти динамічний розвиток групи, очолити унікальну команду професіоналів, зібрану під егідою FILM.UA Group, і досягти всіх запаморочливих цілей, які поставлені довгостроковою стратегією розвитку. І тут ідеться не тільки про бізнес, а й про глобальні питання: світ змінюється з карколомною швидкістю, змінюються й медіа, але їхня колосальна роль у розвитку людської спільноти залишається незмінною. Дуже важливо, щоб медіа створювалися відповідальними, грамотними, не байдужими до глобальних цілей людьми і компаніями. І саме такою є довірена мені в управління FILM.UA Group», — коментує своє призначення Вікторія Ярмощук.

«За роки свого існування й розвитку FILM.UA Group досягла великих успіхів. Щорічно нашою аудиторією стають кілька десятків мільйонів осіб у всьому світі, ми виробляємо контент у найрізноманітніших жанрах і для найрізноманітніших ринків. Ми — один із лідерів у Східній Європі, група компаній, що  динамічно зростає та здійснює свою діяльність у всіх сегментах медіа як на національному, так і на світовому ринку, а також є помітним інтернаціональним гравцем. Зміна управлінської структури — один з етапів розвитку Групи. Нашому космічному кораблю потрібен капітан, і немає людини, яка б краще відповідала цій особливо важливій позиції. Вікторія, вся професійна діяльність якої пов’язана з медіабізнесом, — людина бездоганної репутації, людина з широкими зв’язками, з прекрасною освітою та унікальним досвідом. Саме їй ми довірили вести нашу компанію до наступних цілей, передбачених нашою стратегією, яка стосується не тільки побудови ефективних бізнес-процесів всередині компанії та максимальної монетизації контенту, а й створення в нашій країні повноцінної креативної індустрії, яка ефективно працює», — коментує призначення Вікторії Сергій Созановський, співзасновник FILM.UA Group.

Від імені всієї команди FILM.UA Group вітаємо Вікторію та бажаємо їй успіхів!