Новини

Стартували зйомки нового серіалу «Роман з детективом»

• 14.02.2020

Нещодавно компанія FILM.UA Group розпочала зйомки нового проєкту - 16-серійної детективної мелодрами «Роман з детективом» - на замовлення каналу "Україна" .

Перші кадри було знято на студії FILM.UA.

Головна героїня серіалу Лада Кошкіна (35) в недавньому минулому - слідчий поліції, потім – охоронець, а тепер - успішний приватний детектив.

У серіалі – 8 фільмів по дві серії, над зйомками яких працюють дві режисерки - Аліна Чеботарьова та Оксана Тараненко.

Кожен фільм – окрема детективно-сімейна історія, в якій головна героїня допомагатиме своїм клієнтам виплутатися зі складних кримінальних і життєвих обставин. При цьому у Кошкіної є і особисте життя – насичене і заплутане...

У перший день, коли було розбито тарілку, режисерка Оксана Тараненко прокоментувала новий проєкт:

«Це фільм про мінливості любові. Наша головна героїня – детектив, але при цьому їй доводиться бути і психологом, і комунікатором-посередником... Вона допомагає людям знаходити себе і гармонію у своєму житті. Лада розслідуватиме справи, в яких люди заплуталися, хтось зник або помилився. Всі історії пов'язані з почуттями, емоціями, серцем, і наша героїня допоможе клієнтам розібратися з труднощами і вирішити непрості ситуації. При цьому у неї самої – все складно в особистому житті, як і у всіх нас, і вона також намагається навести порядок...»

Додамо, що зйомки пройдуть в Києві та області і триватимуть до середини травня. Прем'єра 16-серійної мелодрами «Роман з детективом» відбудеться на телеканалі «Україна».

У ролях: Євгенія Серебреннікова, Петро Нестеров, Прохор Дубравін, Сергій Коршиков, Слава Красовська, Володимир Ковбель, Олександр Миронов та ін

Режисери: Аліна Чеботарьова, Оксана Тараненко

Оператори: Костянтин Воробйов, Максим Баєв

Продюсери: Віктор Мірський, Юрій Морозов, Олена Малкова, Анна Скок.

Про проєкт

Головна героїня серіалу Лада Кошкіна (35) в недавньому минулому - слідчий поліції. Потім – охоронець, успішний приватний детектив і, нарешті, власниця детективної агенції.

У кожному фільмі наша героїня займається розслідуванням нової сімейної драми. Тут, звичайно ж, подружні зради, складності з дітьми (дорослими і не дуже), суперечки родичів через спадщину та ін. Ладі часто доводиться бути не лише слідчим і суддею, але і миротворцем, який розв'язує конфлікти, утішником і навіть кращим другом.

Крім того, у Лади Кошкіної є особисте життя і своя мелодраматична історія, яка розвивається від серії до серії...