Новини

“Хоробрі Зайці” від Glowberry транслюватимуть в Італії!

• 07.02.2020

Новим міжнародним партнером анімаційного проєкту «Хоробрі Зайці», що створюється українським креативним продакшном Glowberry в ко-партнерстві з іспанською студією Anima, стала італійська компанія De Agostini Editore. 

Glowberry разом з іспанським партнером – анімаційною студією Anima, уклали угоду про довготривале партнерство з De Agostini Editore. Компанія є незалежною мультиплатформною мережею, що пропонує унікальний контент для італійських дітей та сімей.

De Agostini Editore представлятиме анімаційний розважальний і навчальний 2D серіал для дошкільнят «Хоробрі Зайці» (52 епізоди по 7 хвилин) на території Італії. Згідно з договором, De Agostini Editore має ексклюзивні права на трансляцію першого сезону мультсеріалу «Хоробрі Зайці» на всіх телеканалах та цифрових майданчиках. Окрім цього, De Agostini Editore керуватиме ексклюзивними правами ліцензування і мерчандайзингу в Італії.

Авторка оригінальної ідеї та креативна продюсерка Glowberry Ольга Черепанова (Україна), режисер – Тім Ференбах (Великобританія). В основі сюжету мультсеріалу – історія про родину Хоробрих Зайців, яка вирушила на своєму Зайцебусі у Велику Подорож у пошуках захопливих пригод і нових друзів.

Массімо Бруно, керівник телеканалів De Agostini S.p.A:

«“Хоробрі Зайці” - це проєкт,  що підкорив нас під час найпершого пітчингу. У нього є всі необхідні якості для досягнення міжнародного успіху, і ми пишаємося тим, що співпрацюємо з талановитими командами Glowberry і Anima».

Сергій Молчанов, директор Glowberry і виконавчий продюсер анімаційного серіалу «Хоробрі Зайці» (Brave Bunnies):

«Європейська аудиторія має велике значення для проєкту, який виходить на міжнародний ринок. Ми неймовірно щасливі, що Італія стала першою країною, що відкрила європейський ринок для мультсеріалу «Хоробрі Зайці». Нам особливо приємно брати участь у Kidscreen Summit не лише з презентацією першого епізоду «Хоробрих Зайців», а і з новим надихаючим партнерством».

Анжел Молінеро, генеральний директор анімаційної студії Anima і виконавчий продюсер анімаційного серіалу «Хоробрі Зайці»: 

«Ми раді цій новій домовленості, адже вона дає великий поштовх для Хоробрих Зайців. Для нас велика честь, що DeAgostini обрали наш проєкт і відкривають нам двері до Європи на такій важливій території, як Італія. Ми впевнені, що це буде плідне партнерство, перше серед багатьох інших».

«Хоробрі Зайці» – анімаційний розважальний та навчальний 2D-серіал для дітей дошкільного віку. Основна ідея серіалу –  показати дітям багатогранність навколишнього світу, навчити приймати особливості інших та знаходити спільну мову навіть з тими, хто відрізняється від тебе . На прикладі Хоробрих Зайців та їхніх друзів батьки можуть пояснити, як взаємодіяти з іншими дітьми в садочку чи на ігровому майданчику. У кожній серії з’являється новий друг і нова гра, в яку можна зіграти разом. Авторка ідеї та креативна продюсерка – Ольга Черепанова (Україна), головний режисер – Тім Ференбах (Великобританія), головний сценарист – Джон ван Брюгген (Канада), арт-директорка – Анна Сарвіра (Україна). Анімаційний серіал створюється у ко-продакшені з іспанською анімаційною студією Anima, а також за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури, молоді та спорту України.

 Glowberry – український креативний продакшн, який створює різноплановий дитячий контент: книги, додатки, мультсеріали. За 10 років роботи було видано більше 20 друкованих книг, які успішно продаються в країнах СНД, Росії та в Китаї. Компанією створено понад 15 мобільних додатків, які сумарно були завантажені більше пів мільйона разів по всьому світу і неодноразово потрапляли на вершину рейтингів iTunes, App Store та Google Play. Glowberry є частиною FILM.UA Group – найбільшої у Східній Європі вертикально інтегрованої групи компаній у галузі теле- та кінопродакшену, яка розташована у столиці України.

 Anima – провідна анімаційна студія з офісами в Мехіко, Мадриді та на Канарських островах. Спеціалізується на 2D і CGI-анімації. Створює, виробляє та управляє високоякісними брендами й розробляє оригінальні проєкти для дітей та всієї родини. Серед останніх проєктів – Legend Quest, Cleo & Cuquin, PINY Institute of New York, а також Here Comes the Grump, Ana y Bruno та The Legend of Charro Negro.

De Agostini Editore – суб-холдинг італійської De Agostini Group's, що працює у видавничому секторі в 30 країнах. Видає продукцію на 13 мовах світу. В його складі компанії De Agostini Editore: De Agostini Publishing, DeA Planeta Libri, спільне підприємство з Gruppo Planeta, De Agostini Scuola та De Agostini Digital.

Digital De Agostini керує «дитячою мережею» телеканалів, присвячених малюкам (DeA Kids та DeA Junior на платформі SKY з 2008 та 2012 року) та здійснює публікацію продукції власного та спільного виробництва, працюючи з усіма гравцями ринку.