Новини

«ЖИВИ.МРІЙ.ДОЛАЙ». Дивіться другий офіційний трейлер української повнометражної спортивної драми «ПУЛЬС»

Новини
• 04.02.2020


«Цей трейлер – квінтесенція величезної праці команди фільму. Ми показали головну суть історії, але водночас зберегли деяку інтригу. Зараз, коли я переглядаю фінальну версію, то відчуваю якісь неймовірні, просто фантастичні емоції. Бо в цьому відео – два роки життя людей, що старанно працювали над фільмом, щоб розповісти цю історію»
, – поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко.

«Це дуже сильна та мотивувальна історія і дійсно хочеться, щоб її побачили якомога більше глядачів, а особливо сучасна молодь. Це про те, як не здаватися в складних ситуаціях, вірити та впевнено йти до своєї мрії та свого щастя. Пишаюсь нашою професійною командою, дякую партнерам та запрошую всіх до кінотеатрів з 19 березня!» коментує продюсер фільму Єгор Олесов.

«Як би я була не я», – співає Alyona Alyona в першій частині трейлера, повторюючи головний лейтмотив фільму. Юна українська легкоатлетка Оксана живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

«Приклад справжньої любові. Не важливо в який час і в якій сім’ї ти народжуєшся, навіть в якому тілі. Важливо, як ти ставишся до себе. Віра і любов ставлять на ноги навіть найслабших, тому я щиро рада, що ми маємо змогу дізнатися про цю історію життя та зануритися в неї глибше, пережити її разом з героїнею і обов’язково взяти щось для себе. Мрії здійснюються завдяки нам!», – прокоментувала співачка Alyona Alyona

«Пульс» – біографічна спортивна драма, заснована на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Зйомки спортивної драми «Пульс» було завершено на початку осені. 

Офіційним партнером першого українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор «Київстар».

Виробником повнометражного фільму «ПУЛЬС» є компанія KINOROB, за підтримки Міністерства культури України.

Стежити за новинами проєкту можна на офіційних сторінках у Facebook та Instagram. 

ПУЛЬС (PULSE)

Прем’єра в Україн скоро в кінотеатрах

Жанр: спортивна драма

Виробництво: KINOROB («Незламна», «Сторожова Застава», «Захар Беркут», «Ціна Правди»)

Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution

Режисер: Сергій Чеботаренко

Продюсер: Єгор Олесов

Оператор: Юрій Король

Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш

Художник-постановник: Марія Островська

Художник з костюмів: Руслан Хвастов

Художник із гриму: Алла Леонова

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Синопсис: Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.