Новини

Український креативний продакшн Glowberry отримав нового партнера і презентує на Kidscreen Summit першу серію мультсеріалу “Хоробрі Зайці” (Brave Bunnies).

• 28.01.2020

Український креативний продакшн Glowberry з проектом  “Хоробрі Зайці” (Brave Bunnies), увійшов у партнерство з англійською анімаційною студією Aardman Animations, яка має низку нагород та світове визнання. Відтепер Aardman Animations стає глобальним дистрибьютором телевізійного контенту мультсеріалу “Хоробрі Зайці”.

Перший сезон “Хоробрих Зайців” складатиметься з 52 серій по 7 хвилин. Прем’єра мультсеріалу для широкого кола глядачів запланована на першу половину 2021 року. Авторкою ідеї та креативною продюсеркою є Ольга Черепанова

Хоробрі Зайці» – продукт спільного виробництва компанії Glowberry та іспанської анімаційної студії Anima. У центрі сюжету – родина Хоробрих Зайців, яка на своєму зайце-автобусі вирушила в незабутню подорож світом у пошуках нових друзів та пригод.

10-13 лютого у Майямі на Kidscreen Summit Glowberry та Aardman Animations презентують першу 7-ми хвилинну серію мультсеріалу “Хоробрі Зайці”. Компанія представлятиме інтереси креативного продакшену Glowberry у поширенні та просуванні телевізійного анімаційного контенту по всьому світу, сприяючи пошуку бродкастерів, дистрибуторів, діджитал-платформ, ліцензіатів тощо.

Елісон Тейлор, керівник відділу продажів і придбань компанії Aardman:

«Хоробрі Зайці» – унікальний продукт у нашому слоті. Коли Glowberry вперше презентували нам концепцію серіалу на MIPCOM, ми одразу побачили його великий потенціал і зрозуміли, що він сподобається глядачам в усьому світі. Ми дуже раді співпрацювати з командами Glowberry та Anima, а також вперше демонструватимемо нашим клієнтам «Хоробрих Зайців» на Kidscreen Summit.

Ольга Черепанова, ко-партнерка та креативна продюсерка Glowberry, авторка ідеї серіалу Хоробрі Зайці:

Працювати в такій професійній та досвідченій міжнародній команді – це велика креативна пригода і задоволення, а також щоденна робота і зростання. Залучення до нового проекту такого вагомого партнера, як компанія Aardman Animations – це масштабна подія навіть для відомих європейських компаній. Для нас це показник того, що ми рухаємось у правильному креативному і бізнесовому напрямку.

Маріне Варданян, керівник відділу маркетингу Glowberry:

Ми вважаємо “Хоробрих Зайців” величезним проривом для українського анімаційного ринку. І пишаємося тим, що зібрали міжнародну команду для виробництва серіалу, який буде поширюватися світом за підтримки нашого нового партнера Aardman Animations.

Угода була укладена за участі Big Picture Licensing – міжнародної агенції з ліцензування, що більше 35-ті років працює у галузі комерційного ліцензування та ліцензування брендів.

Над анімаційним серіалом “Хоробрі Зайці” працює команда виключно українських ілюстраторів та міжнародна команда сценаристів з Канади, Великобританії, України. 

Ко-продакшн партнер – провідна анімаційна студія Anima з офісами в Мехіко, Мадриді і на Канарських островах.

Авторка ідеї та креативна продюсерка серіалу – Ольга Черепанова. Має досвід створення більше 100 комерційних телевізійних роликів, больше 10 додатків для дітей, видала 5 дитячих книжок. Концепти анімаційних серіалів авторства Ольги “Мама поспішає додому” і “Хоробрі Зайці” потрапили в шорт-листи світових анімаційних фестивалів 2017–2018 років: Cartoon Forum, Annecy International Animation Film Festival, Ottawa International Animation Festival, Cartoon 360, Animation Production Day, The Financing Forum For Kids Content , MIPCOM.

Режисером серіалу є Тім Ференбах (Велика Британія), проекти якого отримали нагороди і номінації премій BAFTA, Kidscreen Awards та Broadcast Awards як найкращі анімаційні проекти (відомий роботою над мультсеріалами: Sarah & Duck, Charlie and Lola, Mr Bean, Pablo).

Головний сценарист – Джон ван Брюгген (Канада) має більше ніж 20-ти річний досвід роботи в анімаційний сфері. Володар двох номінацій премії Gemini Award за найкращі сценарії дитячого та юнацького серіалів (відомий роботами над: Stella and Sam, Tee and Mo, Nina’s World, Franklin and Friends, Rev & Roll, Justin Time GO!) 

Арт-директорка серіалу – Анна Сарвіра – ілюстраторка, художниця, яка проілюструвала більше 20 дитячих книжок. Її роботи брали участь у виставках України, Німеччини, Португалії, Польщі, Грузії, Італії, Японії, США.

 

Хоробрі Зайці” – анімаційний розважальний та навчальний 2D серіал для дітей дошкільного віку. Основна ідея серіалу –  показати дітям багатогранність навколишнього світу, навчити приймати особливості інших та знаходити спільну мову навіть з тими, хто від тебе відрізняється. На прикладі Хоробрих Зайців та їхніх друзів батьки можуть пояснити як взаємодіяти з іншими дітьми в садочку чи на ігровому майданчику. У кожній серії є новий друг і нова гра, в яку можна зіграти разом.

Glowberry – український креативний продакшн, який створює різноплановий дитячий контент: книги, додатки, мультсеріали. За 10 років роботи було видано більше 20 друкованих книг, які успішно продаються в країнах СНД, Росії, Китаї. Компанією створено більше 15 мобільних додатків, які сумарно завантажені більше півмільйона разів по всьому світу і неодноразово потрапляли на вершину рейтингів iTunes App Store та Google Play. Glowberry є частиною FILM.UA Group – найбільшої у Східній Європі вертикально інтегрованої групи компаній у галузі теле- та кінопродакшену, яка розташована у столиці України. 

Anima – провідна анімаційна студія з офісами в Мехіко, Мадриді і на Канарських островах. Спеціалізується на 2D і CGI-анімації. Створює, виробляє і управляє високоякісними брендами і розробляє оригінальні проекти для дітей та всієї родини. Серед останніх проектів – "Legend Quest", "Cleo & Cuquin", "PINY Institute of New York", а також "Here Comes the Grump", "Ana y Bruno" and "The Legend of Charro Negro".

Aardman Animations – незалежна студія, що базується в Брістолі (Великобританія), заснована в 1976 році, має низку міжнародних нагород. Вона виробляє художні фільми, серіали, рекламу, ігри та інтерактивні розваги. Номінована на BAFTA консольна гра 11-11: Memories Retold і чотирикратний володар золота Канських Левів додаток StorySign. Популярність таких брендів студії, як “Воллес і Громіт”  та “Баранчик Шон” доводить, що компанія є лідером у виробництві якісного візуального контенту для кіно, телебачення і діджітал-платформ.