Новини

Актори-немовлята і практикуючі лікарі на майданчику: четвертий сезон серіалу «Жіночий лікар» стартує на каналі «Україна»

• 10.01.2020

13 січня о 21:00 на телеканалі «Україна» стартує четвертий сезон серіалу «Жіночий лікар» (FILM.UA Group). У нових серіях дія відбуватиметься у приватній гінекологічній клініці, глядачів чекають нові сюжети про лікарів, майбутніх мам і малюків. Буде все - і таємниці, і інтриги, і любов.

У новому сезоні в клініці з'являться два нових лікаря - Олександр Родіонов і Наталія Тимченко, між якими відразу виникне симпатія. Професор-генетик Лев Борисович Квітко буде вести серйозні наукові дослідження і при цьому керувати клінікою. Також у колектив повернеться добре знайомий лікар Олег Чернов, у якого теж з'являться свої таємниці. І звичайно, в кожній серії лікарі допомагатимуть малюкам з'являтися на світ.

Між іншим, у новому сезоні «Жіночого лікаря» знялися більше 40 немовлят. Відповідають за достовірність медичних історій практикуючі фахівці, а за комфортні умови роботи акторів-малюків - цілий департамент фахівців.

За словами одного з режисерів Андрія Осмоловського, серіалу пощастило з талановитими малюками. Дитина, запевняє постановник, непередбачувана: якщо вона хоче спати - всі на майданчику чекають, поки актор виспиться.

«Процесом на майданчику в більшості випадків керує природа, проти якої не можеш нічого зробити. Якщо малюк-актор хоче їсти, його треба нагодувати, а якщо хоче спати, то доведеться чекати, поки дитина відпочине. Найменшому акторові, який знявся в новому сезоні «Жіночого лікаря», було всього 2 тижні. До речі, я брав участь у партнерських пологах з дружиною, і, коли народився син, перерізав пуповину. Це було до моєї роботи в серіалі «Жіночий лікар», але той досвід став у нагоді на майданчику», - розповів Андрій.

Головним консультантом на майданчику виступив практикуючий гінеколог Андрій Головатенко, він був присутній на зйомках всіх операцій, стежив за тим, щоб кожен рух акторів був вірним.

Актори відповідально поставилися до підготовчого процесу і пізнали тонкощі хірургії і акушерства.

«Перед початком проекту ми пройшли спеціальні консультації. Коли знімали кесарів розтин, на майданчику був присутній практикуючий хірург. Він все контролював, і я намагалася виконати поставлене завдання якомога краще. Уже розбираюся в різних видах скальпелів. Знаю, як правильно приймати малюка, перерізати пуповину», - розповіла актриса Дар’я Єгоркіна, яка грає доктора Наталію Іванівну Тимченко.

Про головного героя, лікаря Олександра Родіонова, розповідає актор Петро Риков:

«У мого героя досить вузька спеціалізація - він жіночий лікар, акушер, кожна його пацієнтка зі своїми страхами і проблемами, періодично йому доводиться бути навіть психологом: з кимось говорить, як старший брат, з ким-то як батько або старший товариш. Родіонова можна зрозуміти: в стресовій ситуації пацієнткам потрібна підтримка - і він її надає».

Дивіться прем'єрний четвертий сезон меддрами «Жіночий лікар» - з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна» 

 

У ролях: Петро Риков, Дар'я Єгоркіна, Тарас Кузьмін, Максим Михайличенко, Олег Іваниця, Віталіна Біблів, Дмитро Оськін, Олена Речич, Олена Хохлаткіна, Геннадій Василенко, Іван Жилюк, Тетяна Моджук, Валерій Зайцев, Наталія Васько, Олександр Клаунінг, Олена Карпенко, Дар'я Дрикіна, Катерина Медяник, Тетяна Борисова, Ніна Набока, Анатолій Тихомиров, Діана Вітик, Даніела Вітик, Марат Кайс, Катерина Козлова, Анна Буткевич, Інна Гелевера та ін.

Головний автор сценарію: Юлія Міщенко

Автори сценаріїв: Марк Шпарбер, Ірина Феофанова, Ольга Огаркова, Оксана Савченко, Тетяна Єрєскіна, Наталія Шевченко, Сергій Шевченко, Катерина Пекур, Інга Балицька, Олена Терешкова

Режисери-постановники: Андрій Осмоловський, Анна Яровенко

Оператор-постановник: Олександр Сєдов

Художник-постановник: Володимир Лисак

Продюсер: Ірина Костюк

Креативний продюсер: Юлія Міщенко

Виконавчий продюсер: Сергій Демидов