Новини

Жінки на варті справедливості. Розпочалися зйомки серіалу «Відважні»

• 03.12.2019

У Києві стартували зйомки нової 40-серійної детективної драми «Відважні», спільного проекту FILM.UA.Group і телеканалу «Україна»

Серіал розповідає про роботу спеціального підрозділу поліції, який займається проблемами домашнього насильства. Чотири головні героїні допомагають жінкам, дітям, та навіть чоловікам, які страждають від тиранії, побоїв, принижень чи інших способів пригноблення від найближчих людей.

Героїні серіалу не раз потраплять у скрутні та небезпечні ситуації, рятуючи життя та відновлюючи справедливість. Кожна з цієї четвірки теж пройшла через насильство: у кожної з героїнь - особиста історія, свій скелет у шафі і сильна мотивація займатися саме цією справою.

 

Про соціальну складову нового серіалу розповідає продюсер телеканалу «Україна» Оксана Туник:

«В нас є намір зробити цей серіал не тільки захоплюючим якісним детективом, а й соціально корисним проектом. Адже домашнє насилля, на жаль, все ще залишається величезною проблемою нашого суспільства і дуже табуйованою темою. Саме через цей сором більшість жертв продовжує жити в пеклі. Будемо вчитися не соромитися і боротися за себе і свою свободу. В кожному епізоді люди отримають корисну інформацію або модель поведінки, яка дозволить зрозуміти, як же вийти з ролі жертви. Також ми будемо публікувати телефон реальної гарячої лінії з протидії домашньому насильству, де люди зможуть отримати не тільки психологічну підтримку, а й конкретний алгоритм дій, який допоможе врятувати себе».

Креативний продюсер студії FILM.UA Юлія Міщенко прокоментувала початок роботи над серіалом:

«Над проектом працює міцна команда професіоналів. Для нас усіх дуже важлива територія серіалу, сподіваємось, що нам вдасться зробити достойний продукт».

У головних ролях знялися відомі українські актори – Артем Позняк, Олександра Польгуй, Ірина Лановенко, Олександра Люта, Дарія Петрожицька, Олександра Гончарова, Олександр Норчук, Всеволод Шекіта, Віталій Дерев’янчук та інші .

 

Зйомки триватимуть півроку. Бажаємо нашій творчій групі легких та захоплюючих змін!

Слідкуйте за новинами - ми будемо розповідати про все найцікавіше, що відбуватиметься на знімальному майданчику.

Режисери: Максим Гуленко, Віра Яковенко

Оператор-постановник: Володимир Остапець

Продюсери: Олена Канішевська, Оксана Туник, Ірина Костюк, Юлія Міщенко, Артем Стеценко

Авторська група: Олена Терешкова, Марк Шпарбер, Ольга Артюх, Сергій та Наталя Шевченко, Тетяна Єрескіна, Оксана Савченко, Інга Балицька, Лана Іваниця, Ірина Феофанова та інші

Кастинг: Ірина Колесник та Олександр Звєрєв

Художник-постановник: Наталія Барташ

Художник по костюмах :Оксана Тімоніна

Грим: Вікторія Черепейник

Директор виробництва: Тіна Мартинюк