Новини

Нові горизонти: FILM.UA анонсує новий серіал в жанрі sci-fi!

• 29.11.2019

Надихнувшись міжнародними успіхами першого українського нуару – кримінальної драми «Схованки» – кіностудія FILM.UA розпочинає активний девелопмент ще одного нестандартного проєкту.

Першим для FILM.UA серіалом в жанрі наукової фантастики стане екранізація книги «Ми можемо жити серед людей» української письменниці Варвари Еналь. Це перша книга з серії «Живі», і саме так буде називатися серіал. 

Події у всесвіті Живих відбуваються у далекому майбутньому, коли людство покинуло Землю і переселилось на величезні космічні станції на її орбіті. Діти та дорослі живуть на різних рівнях і ніколи не бачать одне одного – діти вже давно народжуються штучним шляхом, а їх вихованням та навчанням займаються роботи. Таким чином люди вирішили позбавитись всього, що їх відволікає від роботи та розвитку, тож штучний інтелект виховує дітей до 15 років, а далі вони переводяться на Дорослий рівень.

Головні герої серіалу – група підлітків, які дізнаються, що на їх станції коїться щось жахливе: замість того, щоб переводити підлітків до дорослих, головний комп’ютер станції просто вбиває кожного, хто досягає 15 років. Ті, кому вдалося врятуватися і укритись на покинутому рівні станції, мають дізнатися, що відбувається і куди поділися усі дорослі. 

Серіал «Живі», до речі, планують знімати англійською мовою. Це непросте рішення зумовлене бажанням розширити комерційний потенціал проекту – як з точки зору продажів готового продукту, так і з точки зору пошуку міжнародних партнерів. Але, головне, англійська мова органічна для жанру наукової фантастики – в космосі мовні та етнічні бар'єри умовні.

У «Живих» уже є перші підтверджені партнери. Не будемо розкривати всі карти відразу, але однією новиною все ж поділимося: у творчій розробці проєкту бере участь ізраїльська компанія Endemol Shine Israel. У команди, яку очолює Гал Заїд (він приїжджав до Києва в рамках Kyiv Media Week) величезний досвід роботи на міжнародно-значущих проєктах – від знаменитого серіалу «Prisoners of War» (який було взято за основу американського серіалу «Homeland») до знайомого українському глядачеві за ефіру на Новому каналі «Світлофора». Як кажуть продюсери проєкту, прийняти рішення про співпрацю з ізраїльтянами було легко – вони зарекомендували себе як майстри сторітеллінгу. Всі, хто любить sci-fi, знають, що найцікавіша фантастика та, яка при всій своїй фантастичній неймовірності, здається жахливо реальною. Саме в цьому й досягли успіху ізраїльські творці. Їх історії не відпускають від початку й до кінця.

З перспективністю майбутнього серіалу вже погоджуються в Європі. Екранізація потрапила у список 15 фіналістів С21 Drama Series Pitch у рамках Content London – одного із провідних світових пітчингів драматичних серіалів.

Подія відбудеться 3 грудня, а переможець отримає 30 000 фунтів на підтримку девелопменту. 

Результати будуть оголошені у четвер, 5 грудня, на церемонії International Drama Awards 2019. «Живі» представлятимуть продюсери – Олена Малкова та Катерина Вишневська.

Бажаємо колегам успіхів і обіцяємо розповісти про інші новини проєкту відразу після повернення команди!