Новини

ZARINA випустила колекцію унікальних прикрас до виходу фільму «Віддана»

Новини
• 26.11.2019

Натхненні величними образами героїв романтично-фантазійної стрічки «Віддана», дизайнери ювелірного бренду ZARINA створили витончену колекцію в стилі Belle Époque з барочними перлами, що бездоганно підкреслюють та вписуються в естетику кінострічки, та дозволять відчути себе головною героїнею цієї фантастично красивої історії. Вихід колекції присвячений широкому релізу стрічки «Віддана» 16 січня 2020 року.

Усі прикраси колекції отримали назви на честь героїв та творців фільму «Віддана», а також увібрали в себе риси їхньої особистості. Зокрема, головним елементом дизайну срібних сережок «Стефа» стали автентичні, трішки грубуваті барочні перли – такі ж особливі, як і неповторна, жива натура головної героїні фільму.

 

«Барочні перли – унікальні твори природи. Вони зачаровують своєю неповторністю. У їхніх формах кожен здатний побачити те, що забажає: хтось – вади неідеальної форми, хтось – виняткову, рідкісну красу. Зауважте, що така перлина може бути єдиною в усьому світі, тож можна знайти ту саму – свою, неповторну, що підкреслить ваш характер та його унікальні риси. Саме тому барочні перли склали основу нашої спільної ювелірної колекції», – зазначила продюсерка фільму Надія Зайончковська.

Фундаментом для створення капсульної колекції «Віддана» стала лінійка з трьох гребенів та кулону, які були розроблені брендом ZARINA спеціально для зйомок фільму. Ці вишукані вироби чудово доповнили художньо-декоративний світ фільму та зображувану в ньому золоту епоху Австро-Угорської імперії перетину 19-го та 20-го сторіч.

«Любов до прекрасного об’єднує. Надихнувшись красою епохи та історії зі сторінок роману «Фелікс Австрія», що покладена в основу кінострічки «Віддана», ювеліри ZARINA виготовили прикраси для героїнь фільму. Цей творчий виклик вилився в створення повноцінної капсульної колекції, представленої в асортименті Ювелірного Дому ZARINA», – розповіла амбасадорка бренду Заріна Нетовкіна.

Слід зазначити, що об’єднання медіа-продукту з ювелірним брендом є доволі розповсюдженою практикою у світовій кіноіндустрії (кінофраншиза про Джеймса Бонда та Swarovski; прикраси Tiffany для фільму «Великий Гетсбі» тощо). Проте досвід ZARINA та проєкту «Віддана» став першим випадком такої колаборації на українському кіноринку.

До колекції увійшли різноманітні прикраси: сережки, каблучки, чокер, підвіси, кольє, браслети та намиста. З їхнім детальним описом можна ознайомитися на сайті ZARINA за посиланням.

Прем’єра романтично-фантазійної стрічки «Віддана» відбудеться незабаром – 16 січня 2020 року. Національну дистрибуцію здійснює компанія «Вольга Україна».

Виробником художнього повнометражного фільму «Віддана» є FILM.UA Production, а підтримку здійснили Уряд України та Міністерство культури України. Зйомки були завершені в червні цього року й наразі фільм перебуває на фінальних етапах пост-продакшену.

Стежити за новинами проєкту можна на його сторінках у Facebook та Instagram.