Новини

FILM.UA Distribution – на найбільшому світовому кіноринку American Film Market!

• 07.11.2019

6 листопада розпочався найбільший у світі ринок кіноконтенту – Американський кіноринок. FILM.UA Distribution за підтримки Українського Культурного Фонду організував на ньому український стенд та скринінги сучасних вітчизняних фільмів.

Стенд сприятиме промоції українського кіно у світі. Одного з трьох представників української кіноіндустрії, які представлятимуть країну на стенді, було обрано за результатами конкурсу, організованого FILM.UA Distribution разом з Державним агентством України з питань кіно. Переможцем стала Алла Бєлая. Також українська делегація включає в себе директора FILM.UA Distribution Ігоря Сторчака та менеджера з міжнародних продажів Євгена Драчова.

 Хедлайнерами стенду стали стрічки «Захар Беркут», «Фокстер і Макс» та «Мавка. Лісова пісня». Перші два проєкти також будуть продемонстровані міжнародній кіноіндустрії на скринінгах: «Фокстер і Макс» – 8 листопада об 11:00, а «Захар Беркут» – 9 листопада о 13:00.

Крім того, на стенді представлений каталог сучасних українських стрічок. За результатами конкурсного відбору до нього ввійшли картини «UKE», «Крим, як це було», «Крихка Свобода», «Какофонія Донбасу», «Заборонений», «Рубіж. Операція Грубешів», «Шляхетні Волоцюги», «Speech!ess», «Сказ». Також міжнародна кіноспільнота познайомиться з фільмами «Черкаси», «Віддана», «Микита Кожум’яка», «Пригоди Святого Миколая» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

 

Команда Media Resources Management на чолі з Любов’ю Крохмальною здійснювала фахову підтримку в супроводженні проєкту.

Бажаємо колегам успішного кіноринку!

Довідка

FILM.UA Distribution володіє правами на продаж контенту виробництва FILM.UA Group в Україні та за кордоном, а також набуває права на контент світових виробників для дистрибуції в Україні. На даний момент компанія уклала понад 1000 контрактів на продаж контенту на більш ніж 100 територій в усьому світі - від Північної Америки до Далекого Сходу. Це телевізійні і кінотеатральні права, платне ТБ і VOD-платформи, мобільний відеоконтент і інше. Стенди FILM.UA Distribution представляють Групу на найбільших міжнародних ринках контенту: MIPTV, MIPCOM і Marché du Film в Каннах, European Film Market в Берліні, FILMART в Гонконзі, American Film Market в Санта-Моніці.

Український культурний фонд (УКФ) – державна установа, створена в 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури і мистецтва в країні, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального і духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурної спадщини, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовується і координується Міністерством культури України.

Державне агентство України з питань кіно – центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури України. Держкіно України входить до системи органів виконавчої влади та забезпечує реалізацію державної політики у сфері кінематографії.

Американський кіноринок (AFM) – це подія кіноіндустрії, яка проводиться щороку на початку листопада в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. АФМ 2019 року відбудеться 6-13 листопада. Понад вісім тисяч осіб щороку відвідують восьмиденний захід, щоби зав’язувати нові контакти, продавати, фінансувати та купувати фільми.

Кіноринок відвідують учасники з більш ніж 70 країн, зокрема, керівники компаній, директори з розвитку, агенти, режисери, дистрибутори, директори фестивалів, фінансисти, продюсери, сценаристи і т.д.

AFM проводиться Незалежним кіно- і телевізійним альянсом (IFTA), торговельною асоціацією, що представляє світових виробників і дистрибуторів незалежних кінофільмів та телевізійних програм.