Новини

Дивіться офіційний трейлер серіалу «Новенька»

• 05.11.2019

4 листопада у Мережі відбувся реліз офіційного трейлера 20-серійної мелодрами «Новенька», прем’єра якої стартує з 26 листопада на Новому каналі.

З перших кадрів трейлер знайомить глядачів з головною героїнею – Вірою, розповідь іде від її особи. Вона розкриває свою таємницю – причину, з якої потрапила до нової школи… Також глядачі побачать лідера класу Романа, його друзів Дена та Свята, його дівчину Анна-Марію та інших головних героїв…

«Новенька» - це в першу розповідь про дорослішання, про дружбу та перше кохання. Детективний сюжет закручений навколо проблеми продажу наркотиків у приватній школі. Бонус - яскрава музична складова, адже за історією головні герої пишуть пісні та мріють про велику сцену.

В серіалі прозвучать два треки з нового альбому «Octopus» композитора та виконавця MELOVIN, українські тексти до яких були спеціально створені в межах роботи над серіалом – «Мама, я на хайпі» та «Вітрила», яку виконують власне автор та актриса Анастасія Нестеренко (вона грає у фільмі головну героїню Віру).

Оригінальний формат, напружений сюжет, несподівані повороти, бурхливі емоції, молоді талановиті актори, хітова яскрава музика –ось головні складові проекту. Дивіться «Новеньку», проект студії FILM.UA та Нового каналу, з 26 листопада о 22.00.

Над серіалом працюють:

Режисери: Максим Гуленко, Віктор Сухобрус, Павло Мащенко

Оператор-постановник: Володимир Остапець

Продюсер: Анна Єлісєєва

Шоуранер: Юлія Міщенко

Виконавчий продюсер: Сергій Демидов

Лінійний продюсер: Олена Маханьок

Художник: Наталя Барташ

Художник по костюмах: Оксана Тимоніна

Художник по гриму: Катерина Даль

Продюсери від Нового каналу: Саша Ткаченко, Олексій Гладушевський

Кастинг: Ірина Колесник, Олександр Звєрєв

У ролях: Анастасія Нестеренко, Єгор Козлов, Євген Лісничий, Ярослав Шахторін, Катерина Дичка, Ірина Макарова, Анна Тихомірова, Ангеліна Трандафілова, Андрій Дзюбенко, Ганна Струкуленко, Олександра Люта, Олександр Норчук, Ярослав Шиндер, Ольга Неженець, Іван Жилюк, Захар Шадрін, Тетяна Острецова та ін.