Новини

Гаманець або життя: Геловінська зона FILM.UA на Happy Scary Birthday Кураж Базар

• 30.10.2019

Вампірів та відьом, перевертнів та зомбі, скелетів та Джокерів – цих та багатьох інших хорор-персонажів вітала студія FILM.UA на своєму стенді 26 та 27 жовтня у рамках HappyScary Birthday Кураж Базар.

 

Цьогоріч, 26 та 27 жовтня Кураж Базар об’єднав та відсвяткував дві тематичні події: Геловін та свій четвертий День народження. Удень гості та учасники фестивалю у костюмах відвідували «барахолку», грали у відеоігри, слухали лекції та куштували щось новеньке, а ввечері танцювали під гучну музику та вітали організаторів. 

 

Звісно ж, студія FILM.UA не змогла пропустити найстрашнішу вечірку року та допомогла у створенні образів для організаторів, а саме — перевдягла команду Кураж Базару у моторошних монахинь.

 

 

 

Тим часом, студійна костюмерна підготувала для гостей фестивалю підбірку своїх найкращих scary-костюмів, капелюшків, масок та аксесуарів, а також облаштувала фотозону, де усі охочі могли перевтілитись для фото.

 

 

Можливо ми і вас налякали? Тоді шукайте свої фото у соціальних мережах FILM.UA та на сторінці @filmua_rekvizyt в Інстаграмі!