Новини

Оголошено результати конкурсів від FILM.UA Distribution!

• 25.10.2019

Обрано незалежного представника української кіноіндустрії, який вирушить на American Film Market, а також проєкти-переможці, які будуть включені до каталогу на стенді FILM.UA Distribution на кіноринку.

Компанія FILM.UA Distribution отримала підтримку від Українського Культурного Фонду для промоції українського кінематографа на найбільшому у світі кіноринку – American Film Market, який відбудеться 6-13 листопада 2019 року.

У рамках проєкту «Організація стенду та скринінгів на Американському кіноринку (American Film Market) для представлення профільній аудиторії фільмів українського виробництва та пошуку потенційних партнерів для їх світової дистрибуції» було оголошено два конкурси.

На конкурсній основі було обрано одного з трьох представників української індустрії кіно, який представлятиме країну на стенді. Відбір було організовано FILM.UA Distribution разом з Державним агентством України з питань кіно. Переможцем стала Алла Геннадіївна Бєлая. А почесне друге місце у відборі зайняв Володимир Романович Мула та його документальну картину «UKE», який буде включено до каталогу українських проєктів.

За результатами відбору до каталогу, який буде представлено на українському стенді на AFM, увійшли наступні фільми: «UKE», «Крим, як це було», «Крихка Свобода», «Какофонія Донбасу», «Заборонений», «Рубіж. Операція Грубешів», «Шляхетні Волоцюги», «Speech!ess», «Сказ».

Крім цих проєктів, український стенд також знайомитиме світ зі стрічками «Захар Беркут» та «Фокстер і Макс», скринінги яких відбудуться на кіноринку; «Черкаси», «Микита Кожум’яка», «Пригоди Святого Миколая», «Мавка: Лісова пісня» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Команда міжнародного ко-продакшена компанії MediaResoursesManagement на чолі з Любов’ю Крохмальною здійснювала повне супроводження проєкту.

Компанія FILM.UA Distribution виражає глибоку подяку Українському Культурному Фонду за підтримку реалізації проєкту, а також Державному агентству України з питань кіно.

 

Довідка

FILM.UA Distribution володіє правами на продаж контенту виробництва FILM.UA Group в Україні та за кордоном, а також набуває права на контент світових виробників для дистрибуції в Україні. На даний момент компанія уклала понад 1000 контрактів на продаж контенту на більш ніж 100 територій в усьому світі - від Північної Америки до Далекого Сходу. Це телевізійні і кінотеатральні права, платне ТБ і VOD-платформи, мобільний відеоконтент і інше. Стенди FILM.UA Distribution представляють Групу на найбільших міжнародних ринках контенту: MIPTV, MIPCOM і Marché du Film в Каннах, European Film Market в Берліні, FILMART в Гонконзі, American Film Market в Санта-Моніці.

Український культурний фонд (УКФ) – державна установа, створена в 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури і мистецтва в країні, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального і духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурної спадщини, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовується і координується Міністерством культури України.

Американський кіноринок (AFM) – це подія кіноіндустрії, яка проводиться щороку на початку листопада в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. АФМ 2019 року відбудеться 6-13 листопада. Понад вісім тисяч осіб щороку відвідують восьмиденний захід, щоби зав’язувати нові контакти, продавати, фінансувати та купувати фільми.

Кіноринок відвідують учасники з більш ніж 70 країн, зокрема, керівники компаній, директори з розвитку, агенти, режисери, дистрибутори, директори фестивалів, фінансисти, продюсери, сценаристи і т.д.

AFM проводиться Незалежним кіно- і телевізійним альянсом (IFTA), торговельною асоціацією, що представляє світових виробників і дистрибуторів незалежних кінофільмів та телевізійних програм.