Новини

MOZGI заспівали про скажені українські весілля

Новини
• 17.10.2019

Саундпродюсери фільму Олексій Потапенко (Потап) та Олексій Завгородний (Позитив) створили скажений музичний екшн, у якому згадали все, чим славляться українські весілля: хліб та сіль, традиційні бійки, божевільні гуляння ніби в останній раз та незабутні емоції - «ніколи його не забудеш, якщо переживеш». Настрій пісні проілюстрували кліпом з ексклюзивними кадрами з фільму, який вийде в широкий прокат під Новий рік – 25 грудня. В відео MOZGI наспівують і справжній хіт першої частини «Скаженого Весілля» – пісню «Найкращий день». Вийшло настільки круто, що від оплесків у фіналі відео не стримався сам Назарій Запухляк (Юрій Горбунов)!

Окрім учасників гурту MOZGI у кліпі з’являється ще один важливий герой франшизи, жовтий Volkswagen Т1 – один з негласних символів проєкту, побачити який також можна у тизерній кампанії до стрічки та у самому фільмі. За сюжетом відео саме на цьому жовтому фольксвагені MOZGI приїжджають на весілля героїв.

Кліп «Скажене Весілля» прямо зараз доступний для перегляду.Пісня «Скажене Весілля» також стане центральною музичною темою першого офіційного трейлера до фільму «Скажене Весілля 2». Широкий реліз трейлера відбудеться наступного тижня.

«Сподіваємося, вас розірве на шмаття від музики, як і від самого кіно. Присвячуємо усім любителям гарного настрою та класних українських фільмів» – прокоментували учасники гурту MOZGI.

«Скажене Весілля 2»

Прем’єра в Україні: 25 грудня 2019 року
Країна: Україна
Студія: FILM.UA GROUP, Prototype Production
Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution
Тип: прокатне кіно
Хронометраж: 90 хвилин
Жанр: комедія
Режисер: Влад Дикий
Продюсер: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, MOZGI Entertainment (Ірина Горова, Олексій Потапенко)
Музичні продюсери: Олексій Потапенко, Олексій Завгородній
Сценаристи: Микола Куцик, Олексій Приходько
У ролях: Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап, MONATIK, Олексій Супрун (Петро Бампер), Олексій Завгородній (Позитив) та інші.
Слоган: Що? Знову?!
Синопсис: Події нового фільму відбуваються через рік після «Скаженого Весілля». ЩЕ один сюрприз, ЩЕ одна донька, та ЩЕ одне #СкаженеВесілля чекає на улюблених героїв. Погоня, новий зять, Назарій Запухляк, отець Євлампій, монахи, зірковий каст, багато скажених пригод та ще більше якісного українського гумору!