Новини

Український нуар продовжує підкорювати Європу!

• 27.09.2019

Ще на одному великому європейському фестивалі відбулася презентація серіалу «Схованки» виробництва FILM.UA.

8-серійна кримінальна драма «Схованки» (FILM.UA) учора була представлена на Serial Killer в Брно, Чехія – найбільшому фестивалі телевізійних та онлайн-серіалів Центральної та Східної Європи. Проект увійшов до основної конкурсної програми.

«Схованки» представляла творча група проекту: креативний продюсер Олеся Лукьяненко, ко-продюсер Катерина Вишневська, режисер Ірина Громозда, оператор Сергій Крутько та асистент художника Максим Німенко.

Журі та гості кінофорума побачили дві серії фільму. Після показу відбулася сесія Q&A. Творці серіалу розповіли про нуар та відповіли на питання глядачів про продукцію українських студій, продакшн та девеломент, а також про європейську прем’єру проекту.

Нагадаємо, що case study «Схованок» відбувся 16 вересня в рамках Kyiv Media Week.

Фото: Sergey Krutko 

Синопсис:У звичайній квартирі батько та донька грають у схованки. Батько заплющує очі й рахує. Один… Два… Три… Чотири… П’ять… Скінчивши відлік, починає шукати дівчинку і не знаходить. При чому квартира замкнена на ключ зсередини, а під час гри ні він, ні дитина її не залишали. Зрозумівши, що донька зникла по-справжньому, батько звертається до поліції. Пізніше, коли відео зі зниклою дівчинкою з’являється в мережі, де вона тримає табличку із загадковою комбінацією цифр, стає зрозуміло, що це тільки перша жертва.

Режисер: Ірина Громозда

Продюсер: Віктор Мирський

Креативний продюсер: Олеся Лук'яненко

Ко-продюсер: Катерина Вишневська

Виконавчий продюсер: Андрій Ризванюк

Оператор: Сергій Крутько

Автор сценарію: Симор Гласенко (Олександр Процюк)

В ролях: Юлія Абдель Фаттах, Петро Риков, В'ячеслав Довженко, Олександр Кобзар, Михайло Тройник, Яків Кучеревський, Олег Москаленко, Валерій Легін, Євгенія Гладій, Олександр Соколов, Володимир Заєць та ін.