Новини

Годинник з зозулею: весілля, бійки та еротика

• 24.09.2019

Напередодні прем’єри мелодрами «Годинник з зозулею» (проект студії FILM.UA і телеканалу «Україна») TV.UA з’ясував, як проходили зйомки. На майданчику було весело, але часом – і небезпечно!

Життя Каті, головної героїні мелодрами «Годинник з зозулею», у момент перевертається! Раптово помирає її мама, а батько досить скоро приводить додому молоду дружину Наталю. Катя свариться з батьком, а потім і зі своїм нареченим, і закохується в Сергія, компаньйона батька. Але він не до кінця чесний із нею, і нашій героїні доведеться з’ясувати страшну правду і зрозуміти, хто є хто...

У ролі Каті знялася акторка Дарія Плахтій, Наталю грає Віра Шпак, Сергія – актор Всеволод Болдін.

У цьому чотирисерійному фільмі є все: і гарне весілля, і високі пристрасті, і справжні почуття, і навіть екшн.

 

Спонтанне весілля

Переважна частина зйомок відбувалася в одному з приватних будинків Київської області. Саме тут, на зеленій галявині перед маєтком, і пройшли зйомки весілля. Кадри дійсно вийшли настільки яскравими і емоційними, ніби це була справжня церемонія з реальними молодятами! Як розповів режисер проекту Максим Бернадський, спочатку сцену було інакше прописано, і знімати її збиралися в інтер’єрі.

Але через виробничі завдання зйомки сцени перенесли на природу. І все склалося найкращим чином! Замість довгої церемонії вийшла емоційна фотосесія молодят під щасливий сміх нареченої. При цьому гості дефілювали зеленою галявиною – картинка вийшла дуже ефектною.

«Головний драматичний рисунок – психологічне протистояння героїнь – ми підкреслили ще більше і цілком органічно: на фінальному сімейному фото все буквально написано на їхніх обличчях», - говорить Максим.

Між іншим, у цій сцені знялась і фотограф проекту – Ксенія Шевальова. Вона виступила в ролі весільного фотографа, який фіксує на камеру прекрасні миттєвості весілля.

 

Про кохання і секс

У сюжеті декілька еротичних сцен, і зняти їх треба було по-різному. Такі епізоди завжди знімати непросто: адже треба створити особливу атмосферу, актори повинні почуватися захищено, комфортно і розслаблено. До того ж, і картинка має вийти достовірною і гарною. Ось як про зйомки розповів режисер Бернадський:

«На час репетиції я всіх видаляю з майданчика. Коли мізансцена готова – запрошую лише оператора і ми дивимося репетицію з камерою. Після цього на невеликий проміжок часу запрошують тільки необхідний персонал для правок. На час зйомки всі знову йдуть, адже акторам непросто працювати оголеними. У результаті актори працювали з задоволенням, і ми зняли декілька гарних і чуттєвих сцен, зовсім різних і не схожих одна на одну».

 

Сцена за участю Наталі – емоційно напружена, пристрасна і різкувата, вона в полоні пристрастей, вона втрачає голову. А ось любовні епізоди з Катею – навпаки, дуже ніжні.

  

Жіночі бої без правил

Звичайно, на зйомках не обійшлося без імпровізації! У сценарії зазначено, що дві героїні б’ються одна з одною, і в певний момент на майданчику вирішили справді поставити сцену бійки між дівчатами.

 

Акторки Віра Шпак і Даша Плахтій зустріли пропозицію побитися «по-справжньому» з радістю: усім хотілось отримати динамічну, захопливу кульмінацію.

Однак такі епізоди вимагають ретельного пропрацювання. Тому на зйомки запросили каскадера Андрія Маслова-Лісічкіна, який і допоміг їх поставити. Спочатку все обговорили, потім отрепетирували. І там було що грати, адже дівчата штовхалися, кусалися, тягали одна одну за волосся, душили... Це було дуже ризиковано – адже драка відбувалася на мармурових сходах!

Однак усе закінчилося добре. Бійку знімали більше двох годин – але результат того вартував! Акторкам на пам’ять лишилися невеликі садна і синці...

Джерело:  TV.UA