Новини

Костюмована драма «Кріпосна» принесла відмінні рейтинги!

• 23.09.2019

Показ костюмованої драми «Кріпосна» завершився з чудловими цифрами: серіал встановив відразу кілька рекордів!

У четвер, 19 вересня, в ефірі телеканалу СТБ закінчився показ другого сезону «Кріпосної», спільного проекту студії FILM.UA та StarLight Films. За результатами телеперегляду, серіал став лідером серед всіх телеканалів і кращим продуктом в історії СТБ. Протягом двох сезонів серіал щодня очолював ТОП-20 кращих телепрограм, нарощував показники, утримував перше місце в слоті, а відрив від найближчого конкурента склав більше 50%.

Історію дівчини-кріпачки Катерини Вербицької, яка бореться за свою любов і волю, подивилися більше 22,6 млн осіб (70% жителів країни). Другий сезон серіалу «Кріпосна» пройшов з часткою на 17% вища за частку першого (18,5% по аудиторії 18-54). Кожну серію другого сезону в середньому дивилися понад 2,7 млн осіб.

Фінальний епізод другого сезону зібрав рекордні цифри: частка 22,6, рейтинг 6,0; а на піковому моменті весілля Катерини і Андрія Жадана частка телеперегляду склала 26,3 (аудиторія 18-54, міста 50+).

 

Сьогодні серіал «Кріпосна» займає перші 9 позицій в ТОП-10 кращих телепродуктів осені. У ТОП-20 найрейтинговіших продуктів осені 15 позицій також у «Кріпосної».

Нагадаємо, що костюмована драма «Кріпосна» пройшла з величезним успіхом у Польщі.

З 23 вересня стартує показ проекту в Казахстані - ми віримо, що нашу Катерину полюблять й там!

Вітаємо команду «Кріпосної» з грандіозним успіхом! І чекаємо новин про новий третій сезон, який вже був анонсований творцями проекту.