Новини

Як знімали фільм “Фокстер і Макс”?

• 10.09.2019

За сюжетом школяр Макс знаходить балончик із нанофарбами, і малює зображення собаки. Несподівано, намальоване хлопцем графіті оживає і перетворюється на собаку-наноробота з суперможливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець, який починає за ними полювати.

Крім безлічі девайсів, шпигунських гаджетів і балакучих суперсучасних роботів, у фільмі покажуть улюблені і знайомі місця Києва, зазвучить сучасна українська музика. Картина не дасть глядачеві занудьгувати: тут і перегони на автостраді, і захоплюючі погоні з елементами паркуру, і екстремальні сцени на даху багатоповерхового будинку.

Подивитися, як знімали видовищні епізоди, можна у відео: 

 

Справжнім дебютом фільм стане для молодих акторів з Тернополя - Богдана Козія та Віталії Турчин. Саме їхні герої у команді з суперсобакою Фокстером будуть чинити опір злочинцям та рятувати світ. У стрічці також зіграли українська акторка Дар’я Полуніна, героїня якої, власне, - творчиня наноботів та польский актор Томаш Освєчинський, герой якого - Мирон - утілення справжнього “вселенського зла”. У фільмі також зіграв молодий український актор - Максим Самчик - герой якого вагається, яку сторону обрати: добра чи зла.

Нещодавно стрічку презентували директорам, букерам та pr-менеджерам кінотеатрів, які відзначили, що стрічка - гідний конкурент голлівудським блокбастерам, гарне добре кіно, що охоплює широку аудиторію: і дитячу, і дорослу.

Виробництвом стрічки «Фокстер & Макс» займається кінокомпанія «Prоnto Film», над сценарієм працювали канадський сценарист Скотт Париз’єн і Анастасія Матешко. Фільм знятий за сприяння Держкіно та Українського культурного фонду, а дистрибуцією картини займаються MMD UA та FILM.UA Distribution.

 

Фокстер & Макс

Режисер: Анатолій Матешко

Оператор: Дмитро Недря

Продюсери: Максим Асадчий, Катерина Копилова

Жанр: пригоди, фентезі, сімейний фільм

В ролях: Богдан Козій, Віталія Турчин, Томаш Освєчінскі, Максим Самчик, Роман Халаїмов, Дар’я Полуніна, Макс Родіонов, Влад Мамчур, Анастасія Матешко

Виробництво: Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Дистриб'ютор: MMD UA та FILM.UA Distribution

Вихід у кінотеатральний прокат: 19 вересня 2019 року

Синопсис: Творчий, але самотній школяр Макс виявляє, що графіті собаки, яке він намалював знайденим під мостом балончиком, ожило у вигляді пса-наноробота з суперможливостями. І тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, який не зупиниться ні перед чим, щоб оволодіти цією могутньою технологією.