Новини

Книги і кіно: історія про те, як FILM.UA на Літературному Кураж Базарі участь брав

• 09.09.2019

На цих вихідних, з 7 по 8 вересня студія FILM.UA брала участь в останньому у цьому році Літературному Кураж Базарі, представивши оновлені видання творів, що екранізувала студія, а також сувенірну продукцію по проектам.

Як завжди, дводенний Кураж Базар зібрав велику кількість друзів на своєму майданчику на ВДНГ. Гості могли вільно відвідувати лекції, автограф-сесії, читання віршів і книг, концерти і, звичайно ж, таку популярну і довгоочікувану «барахолку».

 

 Тим часом в зоні FILM.UA також не сиділи на місці. Постійний потік відвідувачів вибирав між виданнями «Відданої», «Мавки» або «Кріпосної», пізнавальною літературою по кіновиробництву від MRM, дитячими книгами від Glowberry і різною сувенірною продукцією від «Захара Беркута» та інших проектів студії.

 

За час проведення заходу на Куражі виступали і прогулювались Ірена Карпа, Гарік Корогодський, Джамала і навіть Софія Андрухович, котра провела автограф-сесію в зоні FILM.UA! Саме такий сюрприз підготувала студія для гостей заходу до близького виходу фільму «Віддана» 16 сiчня 2020 року. Кожен охочий міг придбати книгу «Фелікс Австрія», за якою знятий фільм, отримати автограф і зробити фото.

 Якщо ви встигли взяти автограф у Софії, то шукайте себе на фото на наших сторінках у Фейсбуці та Інстаграмі!