Новини

Кріпосна в Польщі: цифри та відгуки. Огляд за тиждень

Новини
• 12.08.2019

Костюмовану драму «Кріпосна» зустрів величезний успіх. В польських ЗМІ і соцмережах йде гаряче обговорення серіалу, який навіть порівнюють з «Грою Престолів», а фанати переживають за долю героїв.

Яцек Курськи, голова TVP, польської державної телекомпанії, коментує це так: «Це телерозвага номер 1 для поляків у сезон відпусток. Рішення придбати «Кріпосну» виявилось дуже вдалим. У проекта відмічаються фантастичні результати переглядів, які ростуть щодня. Наразі серіал дивляться, грубо кажучи, вже більше 3 мільйонів глядачів, а під кінець сезону відпусток дійдемо,  мабуть, і до 3,5. Зростаючі рейтинги «Кріпосної» пояснюються, в тому числі, ностальгією за гарними закордонними костюмованими серіалами із нашої культурно-цивілізаційної сфери».

«Успіх «Кріпосної» не бул випадковим, – пояснює Марчин Скабара, заступник програмного директора TVP. – TVP проводить аналіз ринку і намагається якомога краще відслідковувати преференції гладячів, щоб відповідати їх смакам. Так було і цього разу».

«Хіту з України позаздрить навіть Нетфлікс, – відмічає портал na:Temat. – Твіттер, з однієї сторони, насичений політикою, але з іншого - безліч людей обговорює там серіали. І так само, як у випадку серіалу «Л як любов» або «Гри престолів», де після кожного нового епізод був вибух нових постів, так і після показів «Кріпосної» всі хапаються за смартфони».

Глядачі також активно розказують про свої враження. 

«Першу серію «Кріпосної» ми включили, бо по телевізору більше не було що подивитись. А потім так втягнулись, що дивимось всією родиною і не можемо пропустити жодного епізоду», - розповідає користувач Твіттеру Asik із Польщі.

«Люблю англійські костюмовані фільми, вони дуже детальні. Але коли чую про рибний суп і квашену капусту… про втечу до Польщі у Краків – то вже люблю цей серіал», – ділиться емоціями agiuta24.

А новини про рекорди серіалу користувач widz коментує так: «На жаль, із початком цього серіалу реклами майже не було, і багато глядачів не знало, що фільм будуть показувати, і коли трансляція почнеться. Сезон відпусток, не всі можуть дивитись серію за серією. Сподіваюсь, що вже скоро буде повтор, щоб всі інші мали змогу переглянути цей цікавий серіал. Нехай наші режисери і продюсери повчаться, як створювати цікавий серіал».

За результатами перегляду минулого тижня (дані на 07 серпня), доля «Кріпосної» досягла 23,5% і серію переглядало вже 3,161 млн глядачів за аудиторією 4+.