Новини

У Києві розпочалися зйомки мелодрами «Жіночі секрети»

Новини
• 22.07.2019

Нещодавно у Києві розпочалися зйомки нової 12-серійної мелодрами «Жіночі секрети». Після першого знятого кадру, в присутності всієї знімальної групи було розбито тарілку проекту, що символізує початок зйомок.

Постановником нового серіалу став режисер Максим Мехеда, досвідчений автор для якого «Жіночі секрети» стали не першою колаборацією з продакшном (кримінальна драма «Чуже життя», мелодрама «Забудь і згадай» виробництва FILM.UA для ТРК «Україна»).

За словами режисера, його нова робота – це міцна, якісна мелодрама, не позбавлена соціального контексту. «Усім нам у житті доводиться стикатися зі складними ситуаціями, коли треба робити важливий вибір. Коли маєш тверезо оцінити всі свої страхи, зважити власні можливості й зробити так, аби цей вибір став правильним. За сюжетом, головні героїні – 17-річна студентка та 30-річна жінка – кожна, свого часу, потрапляє в пастку ось такої складної ситуації. Дуже багато чого спливає на поверхню – старе кохання, брехня, маленькі й великі трагедії – всі «Жіночі секрети», які так довго й старанно приховувались героїнями. І знаєте, ці проблеми знайомі всім нам, вони близькі глядачам. Тому, я впевнений, спостерігати за життєвими перипетіями героїв буде цікаво», – поділився Максим Мехеда.

Про фільм: Марті 30 років, вона молода, активна та сучасна, працює психологом у коледжі. У Марти є хлопець, перспективний письменник Тім. І хоча між ними все чудово, Тім не робить їй пропозиції доки не буде видана його перша книга. Що це з боку хлопця – раціональний підхід чи холодний розрахунок?

Одного разу студентка коледжу Юля зізнається Марті, що вагітна. Що робити дівчина не знає: на переривання вагітності потрібна згода батьків, а залишити дитину вона не може – батько її вб'є. Марта погоджується допомогти дівчинці, адже 12 років назад була на її місці. Вона йде на зустріч з батьком Юлі. Зайшовши до кабінету вона впізнає Івана –  колишнього коханця. Саме з ним 12 років у Марти стався занадто бурхливий роман. Іван був її першим чоловіком, вона щиро й шалено кохала його, але раптом дізналась, що він одружений.

Що обере Марта – допомогти Юлі, найдорожчій людині у житті Івана, того чоловіка, що колись зруйнував її життя? Або помститись колишньому коханцю, через зраду якого Марта втратила власну дитину? І чи не спалахнуть нові почуття між колись закоханими Мартою та Іваном, не зважаючи на хлопця Марти, який, наче навмисно, не поспішає їй освічуватись?

Головна роль у мелодрамі, психологині Марти, дісталась акторці Валерії Ланській, за плечима якої багато яскравих і глибоких робіт у кіно. Її хлопця Тіма зіграє Влад Никитюк, а колишнього коханого Івана – Прохор Дубравін. Роль студентки Юлі дісталась зірці музично-комедійного бойовика «Шляхетні волоцюги», акторці Ірині Гришак.

Зйомки мелодрами «Жіночі секрети» триватимуть до кінця літа. За подробицями слідкуйте на офіційних сторінках FILM.UA Group у Facebook та в Instagram.

Режисер: Максим Мехеда

Оператор: Артем Васильєв

Сценаристи: Марія Бек, Олена Бойко

Продюсер: Віктор Мірський
Виконавчий продюсер: Андрій Ризванюк

У ролях: Валерія Ланська, Прохор Дубравін, Ірина Гришак, Влад Никитюк, Людмила Загорська, Малхаз Абуладзе, Ерік Абрамович, Вікторія Литвиненко, Павло Вишняков