Новини

КИЇВСТАР ПІДТРИМАВ НОВУ УКРАЇНСЬКУ СТРІЧКУ «ПУЛЬС»

Новини
• 22.07.2019

НАЦІОНАЛЬНИЙ МОБІЛЬНИЙ ОПЕРАТОР КИЇВСТАР СТАВ ОФІЦІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ФІЛЬМУ «ПУЛЬС», ЯКИЙ ЗНІМАЄ КОМПАНІЯ KINOROB ЗА ПІДТРИМКИ МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ. ШИРОКОМАСШТАБНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ОХОПИТЬ ПРОМО-КАМПАНІЮ СТРІЧКИ ТА КІНОТЕАТРАЛЬНИЙ РЕЛІЗ.

Київстар традиційно підтримує сучасне українське кіно, яке має значну соціальну та культурну цінність. Художній фільм «Пульс» про українську легкоатлетку та паралімпійську чемпіонку Оксану Ботурчук, яка майже втрачає зір та все одно продовжує йти до своєї мрії, є для Київстар саме таким проектом.

Партнерство між Київстар та спортивною драмою «Пульс» спрямоване на популяризацію одного із перших українських художніх фільмів про життя паралімпійських спортсменів, силу мрії та жагу до перемоги.

«Для нашої команди партнерство з Київстар є дуже важливим, оскільки воно спрямоване не лише на популяризацію стрічки «Пульс», а й на розвиток українського кіно в цілому. Наші компанії мають спільні цінності та цілі, тому що з одного боку, Київстар займає лідерські позиції у своєму сегменті – телеком-галузі, а з іншого має високу соціальну відповідальність. Ми сподіваємось, що ця співпраця допоможе збільшити кількість глядачів цієї неймовірної мотивуючої історії », - зазначив продюсер фільму Єгор Олесов.