Новини

«Ми справили сильне враження», або як пройшла презентація «Схованок» у Франції

Новини
• 05.07.2019

В середу на фестивалі SeriesSeries в Фонтенбло тріумфально виступила команда серіалу «Схованки».

Як ми повідомляли раніше, 02 липня у Франції на фестивалі SeriesSeries відбувся показ першої серії і case study кримінальної драми «Схованки».

Своїми враженнями поділилася Олеся Лук'яненко, креативний продюсер: «Був повний зал, і ніхто не вийшов (за винятком одного хлопця, якому подзвонили))). Далі - case study, нашим модератором був PhilippeTriboit, французький режисер і сценарист. На мій погляд, вийшла цікава розмова про те, як створювався проект, робота над сценарієм, момент імпровізації, кастинг, відстоювання бюджету і творчих рішень всередині компанії, а також про Україну і український ринок в цілому. Після виступу ми отримали безліч фідбеків – про те, наскільки сильний стилістично і візуально наш проект. До нас підходили режисери, сценаристи і продюсери з різних країн – Італії, Швеції, Німеччини, Франції та інших. Є відчуття, що ми справили сильне враження! Організатори розповіли нам, що всього було подано близько 150 робіт. Зі Східної Європи відібрали тільки нас, хоча були серіали і з Росії, Румунії, Болгарії та інших країн».

Ми дуже раді успіху кримінальної драми в Європі і вітаємо наших колег, які працювали над цим проектом. Чекаємо з нетерпінням прем'єри серіалу в Україні восени 2019.