Новини

«Нюхач» – перший український кінопродукт, який побачать глядачі Іспанії

Новини
• 04.07.2019

03 липня о 22.45 стартував показ серіалу «Нюхач» на каналі E.Energy, що входить в холдинг Mediaset Espana.

Варто зазначити, що мова йде про не лише прем’єру серіалу «Нюхач», а і взагалі, перший український кіно-продукт на іспанському телебаченні. Не сумніваємось, що глядачам сподобається український детективний серіал!

 

В телевізійному ефірі було презентовано вже три сезони «Нюхача» у 2013-2017, наразі ведуться зйомки четвертого сезону.

Нагадаємо, що «Нюхач» – це найуспішніший український серіал. Стрічку було продано на 60+ світових територій, компанією NHK Enterprises знято японську версію за мотивами українського «Нюхача». Це перший український серіал, представлений на NETFLIX, а ще він доступний на Amazon (1-3 сезони).

Синопсис: Його звуть Нюхач. Він має надчутливий нюх, для нього не існує таємниць і злочинів, які неможливо розкрити. По запаху Нюхач може розповісти все і навіть більше про будь-яку людину: що він їв, з ким він спав, чи є у нього алібі. Унікальна здатність Нюхача - його дар і прокляття водночас. З одного боку, він розкриває найвитонченіші і заплутані злочини, знає всі таємниці політиків, бізнесменів і кримінальних авторитетів. З іншого - Нюхач абсолютно беззахисний перед навколишнім світом, переповненим всілякими запахами. Він не вміє будувати відносини ні з жінками, ні з близькими людьми, тому що знає про них все: йому неможливо зробити сюрприз, його не можна обдурити, будь-який сторонній запах відштовхне його від самого романтичного побачення. У нього складне, але цікаве життя...

Режисер: Артем Литвиненко

Продюсер: Віктор Мірський

Виконавчий продюсер: Андрій Ризванюк

Оператор: Андрій Лисецький

Автор сценарію: Артем Литвиненко, Андрій Бабик

В ролях: Кирило Кяро, Іван Оганесян, Марія Аніканова, Олександр Тютін, Борис Каморзін, та інші.