Новини

«Кріпосну» побачать у Європі!

Новини
• 03.07.2019

01 липня відбулася прем’єра «Кріпосної» на найбільшому польському телеканалі TVP1 у прайм-тайм!

 

Показ костюмованої драми «Кріпосна» (Starlight Films, FILM.UA) стартував навесні цього року в Україні. Серіал очолював топ телевізійних програм та здобув кілька рекордів, включаючи «Найкращий серіал березня за останні 6 років».

Крім того, вже невдовзі драму побачать глядачі Балконських країн та Литви, а другий сезон будет презентовано в Україні восени 2019.

Нагадаємо, що цієї весни серіал вже було презентовано на ринку контенту Європи MIPTV в Каннах.

Дія серіалу відбувається наприкінці 50-х років XIX століття в Чернігівській губернії. За сюжетом кріпосна Катерина Вербицька виховувалася як шляхетна панянка своєю хрещеною матір'ю Ганною Червінською, але для всього світу - вона лише власність пана Петра Червінського. У Катерину закохується дворянин Олексій Косач, не здогадуючись про її походження. На шляху до свободи і любові кріпосній дівчині доведеться подолати безліч випробувань.

У головних ролях: Катерина Ковальчук, Станіслав Боклан, Олексій Яровенко, Олеся Жураковська, Анна Сагайдачна, Ксенія Мішина, Михайло Гаврилов, Юлія Ауг, Марк Дробот, Ольга Сумська, Наталка Денисенко, Слава Красовська, Тарас Цимбалюк, Інна Рощина та ін.

Режисери-постановники: Максим Литвинов, Фелікс Герчиков.

Оператори-постановники: Олексій Ламах, Сергій Ревуцький.

Художники-постановники: Олександр Батенєв, Олеся Трофименко

Художники по костюмах: Дмитро Курята, Антоніна Белінська, Дар'я Поштенко.

Художник по гриму: Ліліана Хома.

Сценарна група: Тала Пристаєцька, Ольга Кржечевська, Вікторія Аджаві, Валентина Шевяхова, Світлана Цивінська, Анатолій Руденко, Емін Бекір-Заде, Альбіна Ільченко, Ірина Пименова.

Продюсери: Наталія Нікіфорова, Андрій Ризванюк.

Автор ідеї та шоураннер проекту: Тала Пристаєцька.