Новини

«Новенька» на Новому: шкільне кохання, детектив і багато музики

Новини
• 25.06.2019

22 червня FILM.UA та Новий канал розбили тарілку – стартували зйомки 20-серійного серіалу «Новенька» – молодіжної мелодрами з елементами детективу. Герої фільму – учні елітної школи, їхні батьки та вчителі, а також поліцейські, які проводять у школі секретне розслідування.

Дія розгортається у школі для дітей дуже багатих батьків, куди проти своєї волі потрапляє Віра, дівчина з бідної сім'ї. У неї є таємне завдання від поліції, яке вона змушена виконувати через свої особисті обставини. Дівчина одразу опиняється у центрі заплутаної детективної інтриги і шкільних конфліктів. Але головне, її чекає справжнє перше кохання.

Труднощі інтеграції, дорослішання, стосунки з батьками і вчителями. Гроші, статус, лідерство, кохання і, звісно ж, дружба – героям серіалу доведеться вирішувати не лише дитячі, а й цілком «дорослі» проблеми.

Ми створюємо сміливу і яскраву історію, в якій вирують пристрасті і відбувається багато подій, – розповіла шоуранер серіалу Юлія Міщенко.Кохання, дружба, пошуки себе і того, що насправді хоче твоє серце. Команда проекту – неймовірно талановиті і дуже круті профі. Ми прагнемо створити серіал, який із задоволенням будуть дивитися і молоді глядачі, і їхні батьки.

Подібного формату серіалів на українському телебаченні немає, впевнені творці «Новенької».

Ми на студії давно працювали над цим проектом, – розповіла продюсер серіалу Анна Єлісєєва. – Хотілося зробити складний і цікавий продукт, здатний конкурувати за увагу молоді. Адже вона дивиться не лише місцеве телебачення, а й, завдяки платформам, також західне. Юля Міщенко створила дивовижний, але дуже органічний мікс жанрів. Мабуть, все, на чому «сидить» глядач Нового каналу, він знайде в одній нашій «Новенькій». Ми віримо в цю історію, в наших молодих акторів, у команду і в канал. Наша співпраця – синергія, як вона є.

Старшокласників грають молоді актори, студенти театральних вишів. Кастинги тривали близько півроку і, за зізнанням режисера, були справжньою «Фабрикою зірок», де перемогли кращі з кращих. Головні ролі в серіалі виконають Єгор Козлов, Анастасія Нестеренко, Євген Лісничий, Ярослав Шахторін, Катерина Дичка, Ірина Макарова та інші.

Родзинкою проекту стала музика – її в серіалі буде багато, саме вона об'єднує «звичайного» підлітка Віру і головного «мажора» школи, в якого вона закохалася. Саундтреком до серіалу стануть пісні неймовірно популярного і модного співака Melovin, а сам співак стане голосом головного героя, коли той співатиме в кадрі.

У будь-якій історії завжди є дві основні складові: сценарій і актори, – розповіла керуюча виробництвом Нового каналу Саша Ткаченко. – У «Новенькій» – міцний сценарій – його читаєш до 46-ї сторінки, а потім сердишся, що серія закінчилася, і пишеш авторам: «Колеги, давайте далі! Цікаво ж, що буде». А ще багато «нових симпатичних і талановитих обличь» серед акторів і небайдужа, «з палаючими очима», команда. Тож уже цієї осені запрошуємо вас згадати, як це – вперше кохати, розчаровуватися і відчувати сильно-сильно, адже так може бути лише у 17.

Над серіалом працюють:

Режисери-постановники: Павло Мащенко, Максим Гуленко

Оператор-постановник: Володимир Остапець

Продюсер: Анна Єлісєєва

Шоуранер: Юлія Міщенко

Художник з костюмів: Оксана Тімоніна

Художник-постановник: Наталія Барташ

Художник з гриму: Катерина Даль

Прем'єра серіалу «Новенька» – вже восени на Новому каналі.