Новини

Історія єднання на великих екранах: ТМ «Львівське підтримує українське кіно»

Новини
• 11.06.2019

Про волю, силу єднання та незламний дух – історія, що не залишить байдужим нікого. Уже восени в прокаті стартує кінострічка українсько-американського виробництва «Захар Беркут». Однойменна повість Івана Франка  оживе на екранах, а партнером премєри стане перше українське пиво ТМ «Львівське».

Все менше залишається часу до виходу найочікуванішої прем’єри року. Більше 600 знімальних годин, біля 1000 позицій унікальних костюмів та реквізиту, неймовірні декорації, зйомки в Карпаіах та всесвітньо відомі актори – все це про український фільм «Захар Беркут».

Безумовно, повість «Захар Беркут» відома кожному ще зі шкільних років, адже ця історія – вінець єднання та незламності духу українського народу. Перевтілити класичну історію в епічний екшн взявся Ахтем Сейтаблаєв у співпраці з американським колегою Джоном Віном. Для створення сучасного та видовищного фільму зібрали команду з українських, американських, британських, казахських, монгольських акторів, сценаристів та інших кіномайстрів.  Головну роль у стрічці зіграв американський актор Роберт Патрік («Термінатор-2»). Крім нього в фільмі знялися відомі українські актори Андрій Ісаєнко, Віктор Жданов та Олег Волощенко, а також такі визнані зарубіжні зірки, як  Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Алекс МакНіколл, Олівер Тревена тощо.

ТМ «Львівське», як справжній український бренд, шанує і підтримує розвиток культури, адже нове українське кіно зачіпає сакральні теми свободи, вибору та відданості рідним людям. Традиції українського народу, єдність українців та їх цінності – те, що єднає «Львівське» та «Захар Беркут».

Антон Панасенко, маркетинг директор ТМ «Львівське», переконаний, що «Захар Беркут» відкриє нову сторінку в історії українського кіно:

«Ми пишаємося тим, що українська кіноіндустрія розвивається вражаючими темпами та приваблює все більше і більше глядачів у кінотеатри. Фільм «Захар Беркут» занурює нас в багату українську культуру. Це історія об’єднання нашого народу, якаварта уваги. Любов до рідної землі, єднання нації, шана до традицій і культури є головними цінностями бренду Львівське, тому це партнерство настільки важливе для нас. Ми раді бути частиною наймасштабнішого українського кіно!»

Нагадаємо, у широкий український кінотеатральний прокат «Захар Беркут» вийде 10 жовтня 2019 року. Фільм знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка, виробництво здійснили Kinorob і Cinema Day, за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Генеральним медіапартнером і бродкастером стрічки виступає телеканал «Україна».

В стрічці показані події 1241 року. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Вони зупиняються у підніжжя Карпатських гір, де вночі місцеві мисливці брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має на меті зупинити багаточисельного ворога.