Новини

Команда напрямку івентів FILM.UA Entertainment презентувала новий шоуріл

Новини
• 11.06.2019

Гучні кінопрем'єри, фестивальні події і бізнес-заходи, організовані за підтримки FILM.UA Entertainment, компанія представила у своєму оновленому промо-відео. Подивитися шоуріл можна на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group.

Дивитись шоуріл

Як новий формат FILM.UA Entertainment виникла на базі FILM.UA Events – одного зі стратегічних напрямків найбільшої в Східній Європі компанії у сфері кіно і телепродакшна – FILM.UA Group.

В результаті перезавантаження напрямку, кейси компанії поповнилися співпрацею з ТРК «Україна», онлайн-рітейлером Lamoda.ua, медіахолдингом 1 + 1 media та іншими лідерами ринку.

Діяльність FILM.UA Entertainment охоплює такі напрямки:

Екскурсії та івенти на території кіностудії FILM.UA.

Організація заходів:

• Спеціальні події;

• Кінотеатральні прем'єри;

• BTL-комунікації;

• Конференції та бізнес-івенти;

• Театралізовані вистави та шоу;

• Приватні заходи.

Ресурси і можливості команди FILM.UA Entertainment стають практично безмежним внаслідок взаємодії з іншими напрямками FILM.UA Group. Вони охоплюють повний спектр сервісів, пов'язаних з розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту в Україні та за її межами.

«За останній час у FILM.UA Entertainment відбулося багато позитивних змін, але це тільки початок. Одним із найважливіших  завдань на найближчий час для нас, є досягнення нового рівня партнерських відносин, коли команди агенції та клієнта працюють на спільну мету. І, звичайно, це створення яскравих, емоційних та незабутніх заходів, які  завжди можуть стати початком ефективної та багаторівневої співпраці з Групою вцілому», – ділиться керівник FILM.UA Entertainment Юлія Сабадаш.

Більше про FILM.UA Entertainment:

FACEBOOK

INSTAGRAM

Зв'язатися з нами: event@film.ua