Новини

Фільм “ФОКСТЕР&МАКС” став частиною дистрибуційного портфелю FILM.UA Group

Новини
• 07.06.2019

Компанія FILM.UA Distribution включила в свій дистрибуційний портфель фантастичну стрічку про дружбу хлопчика із собакою-супергероєм режисера Анатолія Матешко (виробництва Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно)  

Фільм вже  було представлено на найбільшому європейському ринку контенту Marche du Film, де привернув увагу зі сторони світових байєрів. Компанія FILM.UA Distribution разом з MMD UA також займається кінотеатральною дистрибуцією стрічки на території України. Фільм вийде у широкий прокат восени 2019 року.

“Фокстер&Макс” - вже не перший фільм не власного виробництва FILM.UA Group, який потрапив в дистрибуційний пакет FILM.UA Distribution. Нагадаємо, що у 2017 році вже була укладена угода, по якій Китайська компанія Star-D Productions придбала всі права, за виключенням форматних, на повнометражний анімаційний фільм «Микита Кожум’яка», виробництва Panama Grand Prix. Також в дистрибуційному портфелі компанії сімейна комедія «Пригоди Святого Миколая» видавництва BIG HAND FILMS.

«Українське кіно, безумовно, розвивається, і на світових ринках контенту стає все більш помітним і користується значним попитом, - коментує Ігорь Сторчак, СЕО FILM.UA Distribution. - Успіх  анімаційного фільму «Викрадена Принцеса», який було продано на 50+ світових територій є тому доказом. Ми відкриті до пропозицій по дистрибуції українського кінотеатрального продукту, віримо, що в наших проектів великий світовий потенціал».

«На самому початку реалізації нашого проекту, ще від моменту виникнення задуму і написання сценарію, нас не полишала думка, що ця історія універсальна і може зацікавити людей з різних куточків світу, – ділиться враженнями Катерина Копилова, продюсерка фільму. – Оптимізму щодо подальшої прокатної долі кінокартини додає поява колег та однодумців – компанії FILM.UA Distribution,  – яка вже розпочала важливу і відповідальну роботу з презентації широкому загалу нашого фільму. Ми впевнені, що завдяки спільним зусиллям на наш фільм чекає успішне майбутнє та прихильність якнайбільшого кола глядачів».

«Приємно усвідомлювати, що тривала й непроста робота чисельної творчої групи добігає кінця і з кожним днем все реальніше вимальовується близька перспектива прем’єрного ажіотажу та хвилювання за глядацьку реакцію», – коментує Максим Асадчий продюсер фільму (Pronto Film).

Режисер: Анатолій Матешко

Оператор: Дмитро Недря

Продюсери: Максим Асадчий, Катерина Копилова

Жанр: пригоди, фентезі, сімейний фільм

В ролях: Богдан Козій, Віталія Турчин, Томаш Освєчінскі, Максим Самчик, Роман Халаїмов, Дар’я Полуніна, Макс Родіонов, Влад Мамчур, Анастасія Матешко

Виробництво: Пронто Фільм

Дистрибутор: MMD.UA та FILM.UA Distribution

Вихід у прокат: восени 2019 року

Синопсис: Творчий, але самотній школяр Макс виявляє, що графіті собаки, яке він намалював знайденим під мостом балончиком, ожило у вигляді пса-наноробота з суперможливостями. І тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, який не зупиниться ні перед чим, щоб оволодіти цією могутньою технологією.