Новини

«ЗАХАР БЕРКУТ» єднає лідерів: партнером фільму стала ТМ «Львівське»

Новини
• 28.05.2019

Найбільш очікуваний масштабний історичний екшн «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва (виробництва компанії Кінороб та Cinema Day за підтримки ДержКіно України) та перше українське пиво ТМ «Львівське» об'єднали зусилля для того, щоб презентувати найширшій глядацькій аудиторії захоплюючу історію боротьби за свободу, єднання, дорослішання та кохання.

Партнерство такого розмаху стане першим подібним проектом в Україні – адже в даному випадку мова йде про значно більше, ніж просто інтеграцію айдентики спонсора у промо-кампанію фільму.

ТМ «Львівське» завжди цінувало історію, традиції, а тому з радістю підтримує новий вражаючий український фільм. Підтримка історичної картини однойменної повісті Івана Франка та співпраця брендів приречена на успіх. Це партнерство стане повноцінним комунікаційним співробітництвом, в рамках якого відбудеться цілий ряд спільних проектів – лімітована серія дизайну продукції, нестандартні діджитал-активації,  тематичні заходу та багато іншого. Початок спільних комунікацій заплановано на початок червня.

«Це дійсно безпрецедентний випадок, коли великий український фільм у такому масштабі підтримує один із лідируючих пивних брендів. І дуже важливо, що ми знайшли багато спільного у нашому позиціонуванні та у головній ідеї - адже дійсно, по-справжньому великі справи ми, українці, можемо робити тільки об'єднавши наші зусилля! Сподіваємося, наші партнери будуть задоволені співпрацею та чекаємо глядачів в кінотеатрах в жовтні цього року!», - коментує угоду Єгор Олесов, продюсер фільму.

«Колаборація фільму «Захар Беркут» з одним з лідерів ринку пива в Україні ТМ «Львівське» - це перший проект подібного масштабу для нашої країни. Ми дуже раді, що цей проект побудований на цінностях фільму «Захар Беркут», які також близькі бренду «Львівське - саме завдяки цьому таке серйозне партнерство стало можливим» - поділилась Юлія Пилипенко, керівник напрямку спонсорства та продакт-плейсменту FILM.UA Group.

«Ми пишаємося тим, що українська кіноіндустрія розвивається вражаючими темпами та приваблює все більше і більше глядачів у кінотеатри. Фільм «Захар Беркут» занурює нас в багату українську культуру. Це історія об’єднання нашого народу, що заслуговує на увагу. Любов до рідної землі, єднання нації, шана до традицій і культури є головними цінностями бренду Львівське, тому це партнерство настільки важливе для нас. Ми раді бути частиною наймасштабнішого українського кіно!» - Панасенко Антон, маркетинг-директор.

Нагадаємо, у широкий український прокат «Захар Беркут» режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна вийде 10 жовтня 2019 року. Фільм знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка, виробництво Kinorob і Cinema Day, за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Генеральним медіапартнером і бродкастером стрічки виступає телеканал «Україна».