Новини

Мавка заговорить ще й німецькою!

Новини
• 27.05.2019

Український анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» вийде у кінопрокат в Німеччині, кінотеатральний ринок якої є одним з найбільших у Європі, та німецькомовних країнах.

Під час цьогорічного Каннського кіноринку Marche du Film, великий німецько-австрійський дистрибутор Koch Films придбав пакет прав на показ повнометражного фільму «Мавка. Лісова пісня»виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group), на території Німеччини і німецькомовних країн Європи: Австрії, Альто Адідже, німецькомовному Люксембурзі, Ліхтенштейні і Швейцарії. За умовами такої угоди прем’єра українського мультфільму відбудеться у кінотеатрах цих країн.

Завантажити постер.

Продаж прав для Koch Films є продовженням низки великих міжнародних угод для проекту, що розпочались рівно рік тому, коли стартував міжнародний передпродаж анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» на кіноринку Marche du Film, що проходить під час Каннського кінофестивалю. Тоді права на показ мультфільму придбала компанія Italia Film International, субдистриб’ютор Walt Disney Studios у країнах Близького Сходу та Північної Африки. За минулий рік проект був представлений на ключових кіноринках світу і привернув увагу багатьох міжнародних байєрів та дистрибуторів. Права на показ були продані у Польщу (Monolith Films), Чехію та Словаччину (Cinemart), Естонію, Латвію і Литву (ACME Film), Португалію (Cinemundo), Румунію, Угорщину, Болгарію (Vertical), Сербію, Хорватію, Словенію, Македонію, Боснію і Герцеговину та Чорногорію (Blitz).

«Для нас дуже знаково і вже традиційно, що в рамках Каннського кіноринку здійснюється продаж прав на анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня». Угода з Koch Films є великим кроком для проекту. Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» став одним з хедлайнерів стенду FILM.UA Group на ювілейному 60-му Каннському кіноринку, тож ми сподіваємось на нові успішні домовленості»,  зазначив Євген Драчов, менеджер FILM.UA Distribution.

Довідка.

«Мавка. Лісова пісня»  другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз перебуває на стадії продакшену. Мультфільм створюють за мотивами драматичної поеми Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – Кафедра фольклористики Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, Музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, вірувань, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки». Для створення саундтреку до команди мультфільму приєдналися відомі всьому світові музиканти гурту «ДахаБраха». Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року й отримав державне фінансування в розмірі 30 % від загального бюджету. Попередня дата готовності мультфільму «Мавка. Лісова пісня» — 2020 рік.

Koch Films  входить до складу великого німецько-австрійського холдингу Koch Media GmbH, зі штаб-квартирою у Австрії. Компанія була заснована в 1994 році Францем Кохом і Клеменсом Кундратичем. Головну компанію Koch Media, Koch Media Holding, придбала шведська холдингова компанія THQ Nordic AB у лютому 2018 року.

Офіційний сайт

Facebook

Instagram

Тизер