Новини

У Києві розпочалися зйомки мелодрами «Невипадкові зустрічі»

Новини
• 15.05.2019

Нещодавно розбилася тарілка нової чотирисерійної мелодрами «Невипадкові зустрічі», спільного проекту студії FILM.UA і телеканалу «Україна».

Перший знімальний день пройшов в одному зі столичних ресторанів, де було знято кілька сцен нового фільму.

Головну жіночу роль - художниці Даші - грає актриса Катерина Варченко, у якої - багато яскравих і глибоких робіт.

  

«Моя Даша - дуже світла людина. Коли я прочитала сценарій, зрозуміла, що ми з нею багато в чому схожі, що приємно. Моя героїня в пошуках і себе, і любові. Вона буде помилятись і обманюватись, переживати непрості часи, але все ж таки знайде своє щастя і свій шлях у житті», - розповідає Катя про свою героїню.

Режисером мелодрами став Володимир Мельниченко, добре відомий глядачам за проектами «Одружити не можна помилувати», «Майор і відьма» та ін.

 

Ось як режисер розповів нам про новий серіал:

«Наш фільм про кохання і творчість, про взаємодопомогу і служіння. Головна героїня повертається до себе, починає займатися улюбленою справою - і в її житті все налагоджується. У неї з'являються інші цілі, змінюється її оточення, вона знаходить свою любов. Все це - абсолютно невипадково! Адже світ влаштований так, що коли людина живе повним життям, служить людям і світу - все інше до неї теж приходить, немов вмикається якась магія. І наш фільм - якраз про це набуття».

  

Зйомки мелодрами пройдуть в Києві і області, а прем'єра «Невипадкових зустрічей» відбудеться на телеканалі «Україна».

Про фільм

Даші невдовзі 30, але вона так і не знайшла свою любов і місце в житті. Даша – талановита художниця, але після невдалого роману у неї зникло натхнення і тепер вона працює дизайнером в рекламній агенції. А ще Даша не може пройти повз будь-якої несправедливості або людини, яка потребує допомоги.

Одного разу Даша випадково знайомиться з музикантом Олегом і, здається, нарешті знаходить своє щастя. Але незабаром з'ясовується, що Олег їй брехав - він одружений. Даша пориває з Олегом і в черговий раз переконується в тому, що вона невдаха. Несподівано доля готує їй ще одну зустріч – з Анастасією, дружиною Олега, яка тяжко хвора. Врятувати її може тільки відомий лікар Євген Шангін, до якого дуже важно потрапити. І тоді Даша їде до Шангіна, щоб умовити його прийняти Анастасію. Ця зустріч змінює все в житті Даші…

Режисер: Володимир Мельниченко

Оператор: Андрій Самарець

Продюсери: Віктор Мірський, Євген Лященко, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Кирило Горобець

Сценарист: Наталія Афінагенова

У ролях: Катерина Варченко, Прохор Дубравін, Олена Яблучна, Роман Мацюта, Олексій Тритенко, Ліза Майська, Олексій Нагрудний і ін.