Новини

Хоробрі Зайці: На старт! Увага! Руш!

Новини
• 14.05.2019

В травні Креативний продакшн Glowberry спільно з іспанськими партнерами – студією Anima – розпочинають процес виробництва анімаційного серіалу для дошколят «Хоробрі Зайці». В його основі –  історія про родину Хоробрих Зайців, яка вирушила в подорож світом щоб знайти нових друзів. В кожній серії вони зустрічають нового героя, з яким знаходять спосіб подружитися.

Велика ідея серіалу –  показати дітям багатогранність оточуючого світу, навчити лояльно сприймати особливості інших та знаходити спільну мову навіть з тим, хто від тебе відрізняється. На прикладі Хоробрих Зайців та їхніх друзів батьки можуть пояснити як взаємодіяти з іншими дітьми в садочку чи на ігровому майданчику. Створюючи сюжети кожної серії, сценарна група консультується з дитячими психологами і враховує вікові інтереси та сензитивні періоди дітей.

Автором ідеї та креативним продюсером є Ольга Черепанова. Арт-стиль та всю візуальну частину створила відома українська ілюстраторка Анна Сарвіра. Мультсеріал матиме 52 серії по 6 хвилин і буде готовий до кінця 2020 року.

Команда Glowberry вперше презентувала серіал Хоробрі Зайці в жовтні минулого року на Cartoon Forum в Тулузі. Глобальна Ідея, музично-освітній концепт та ілюстрації отримали схвальні  відгуки від представників Nickelodeon International, Spin Master, Mattel, Sony Pictures Television Networks, BBC Studio та інших вагомих представників індустрії. Навіть за інформацією канадського видання Kidscreen представники Netflix відмітили що Хоробрі Зайці – один з проектів, що активно обговорюється на форумі. І лише за півроку після першого пітчінгу до проекту офіційно долучився партнер ко-продакшну – відома іспанська студія Anima. Студія має офіси в Іспанії та Мексиці та є одним з найвідоміших гравців на ринку іспано-мовного діджитал-контенту для дітей.

Хоробрі Зайці – єдиний український проект такого масштабу, якому вдалося залучити до ко-продакшну європейського партнера. Це свідчить про актуальність креативної ідеї для міжнародної спільноти та високий рівень її реалізації командою Glowberry.

«Ми дуже раді, що ідея Хоробрих Зайців швидко вистрибнула у великий світ і знайшла собі партнерів. В серіалі буде багато веселощів, ігор та музики для дітей. Також в ігровій формі будуть підніматись актуальні теми першої соціалізації дитини в сучасному суспільстві, яке у всьому світі з кожним роком стає все більше мультинаціональним. Ми з великим азартом і натхненням починаємо роботу над проектом нашою командою, яка поєднує творчих людей з різних країн», – коментує Ольга Черепанова, автор ідеї та креативний продюсер Glowberry.

«Ми раді долучитися до проекту «Хоробрі Зайці» і бачимо в ньому великий міжнародний потенціал. Одночасно з TV-серіалом ми також починаємо розробку спеціального контенту для інтернет-каналів, який одразу буде адаптований англійською та іспанською мовами» Анхель Молінеро Сhief exeutive officer Anima.

Для вітчизняної анімаційної індустрії – це вагомий крок вперед і можливість заявити на міжнародному ринку про майстерність українських спеціалістів, які створюють контент світового рівня.

Тизер анімаційного серіалу “Хоробрі зайці”.

Glowberry – український креативний продакшн, який створює контент для дітей: книги, додатки, мультсеріали. За 10 років роботи видали більше 20 друкованих книг, які успішно продаються в країнах СНД, Росії, Китаї. Створили більше 15 мобільних додатків, які сумарно завантажені більше півмільйона разів  по всьому світу і неодноразово потрапляли на вершину рейтингів iTunes App Store та Google Play.

Перший великий анімаційний проект Glowberry – Мама поспішає додому – став фіналістом пітчингів багатьох європейських та американських анімаційних фестивалів: Cartoon Forum, Animation Production Day, Cartoon 360, Annecy International Animated Film Festival (MIFA), Ottawa International Animation Festival, The Financing Forum for Kids Content.  

Glowberry є частиною FILM.UA Group - найбільшої у Східній Європі вертикально інтегрованої групи компаній у галузі теле- та кінопродакшну, яка розташована у столиці України. 

Anima – провідна анімаційна студія з офісами в Мехіко, Мадриді і на Канарських островах. Спеціалізується на 2D і CGI-анімації. Створює, виробляє і управляє високоякісними брендами і розробляє оригінальні проекти для дітей та всієї родини. Серед останніх проектів – "Legend Quest", "Cleo & Cuquin", "PINY Institute of New York", а також "Here Comes the Grump", "Ana y Bruno" and "The Legend of Charro Negro".