Новини

«Скажене Весілля» продовжує завойовувати світ: права на створення локальної версії продано в Румунію

Новини
• 18.04.2019

Услід за країнами Балтії права на концепт комедії «Скажене Весілля» придбала Румунія. Румунські колеги надихнулися і захопилися успіхами «Скаженого Весілля» в Україні та вирішили зняти свою схожу історію. З цією метою компанія «Vertical Content» придбала права на концепт для виробництва локальної версії фільму на основі української комедії «Скажене Весілля».

«Ми щиро раді, що співпрацюємо з FILM.UA Group, і впевнені, що адаптація «Скаженого Весілля» в Румунії стане успішним фільмом у місцевому прокаті», коментує Анка Трута, керуючий директор «Vertical Content».

Як повідомлялось раніше, литовська компанія «ACME Film» придбала права на виробництво локальної адаптованої версії української комедії «Скажене Весілля» у Литві, з опціоном виробництва латвійської і естонської версій фільму.

Тривають переговори з іншими країнами і продаж прав на ряд платформ.

«Нам дуже приємно, що наша ідея знайшла такий відгук у європейських колег. Це ще раз підтверджує, що українське кіно вийшло на новий рівень, а разом з цим і на міжнародний ринок. Ми горді бути першопрохідцями і на прикладі свого успішного кейсу демонструвати широкі можливості для українського кінопродукту. А це не тільки успішний прокат в Україні і ТВ-прем’єра, а також продаж формату і концепту, продаж контенту на VOD-платформи, комерційні покази тощо», розповідає продюсер фільму Ірина Костюк.

Творці «Скаженого Весілля» вже працюють над створенням комедії «Скажене Весілля-2». На глядачів чекають улюблені герої і нові випробування, які випадуть на долю Василя Середюка. Деталі сюжету команда тримає у суворій таємниці.

Нагадаємо, комедія «Скажене Весілля» перемогла на X-Ray Marketing Awards-2018 у номінації «Прихована ре:клама року» і отримала нагороду за колаборацію стрічки та брендів ROZETKA, Нова Пошта, Ощадбанк і Малинівка.

#НайкращаКомедіяРоку вийшла в широкий український прокат 4 жовтня та станом на 2018 рік встановила 2 національних рекорди — касових зборів серед усіх вітчизняних фільмів і рекорд кількості глядачів кіно українського виробництва. Бокс-офіс стрічки склав майже 55 мільйонів гривень, у кінотеатрах її переглянули понад 657 тисяч глядачів. Крім того, комедія побила рекорд останнього десятиліття і стала найрейтинговішим фільмом на ТБ з 2009 року за всіма основними аудиторіями. Першого січня на каналі 1+1 «Скажене Весілля» переглянули 4 279 876 глядачів. Сумарно фільм вже подивилися близько 9 мільйонів глядачів на різних майданчиках.

Стежте за новинами скаженого проекту в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

YouTube  

Про що кіно: Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту — місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря — кардіохірурга Франсуа.

«Середюки — європейська родина!» — це гасло особисто від Василя почув у районі кожен. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять — афрофранцуз.

Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

Жанр: скажена комедія

Тривалість: 92 хв

Прем’єра: 4 жовтня 2018 року

Дистрибутор: Кінокомпанія ММД

Режисер: Влад Дикий

Оператор-постановник: Тим Аврамчук

Продюсери: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка

Співпродюсер: MOZGI Entertainment

Музичний продюсер: Олексій Потапенко (Потап)

Автори сценарію: Микола Куцик, Олексій Приходько

У ролях: Назар Задніпровський, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Леся Самаєва, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко (Потап), MONATIK, Олег Винник, Олексій Супрун, Анастасія Оруджова, Віктор Розовий, Святослав Антипов та інші

Виробництво: Прототип Продакшн, FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Раніше компанія «Прототип продакшн» уклала договір з FILM.UA Group про надання повного пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції стрічки «Скажене Весілля» в рамках пакетної пропозициї FILM.UA Group для проектів, які підтримує Державне агентство України з питань кіно.