Новини

«СХОВАНКИ» ВИРУШАЮТЬ ДО КАНН: ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКИЙ СЕРІАЛ ПОТРАПИВ У ПЕРЕЛІК ФІНАЛІСТІВ MIPDRAMA BUYERS SUMMIT

Новини
• 13.03.2019

Робочі матеріали проекту ексклюзивно покажуть ключовим дистриб'юторам напередодні MIPTV, найбільшого ринку контенту в Європі.

Кримінальна драма «Схованки», виробництва FILM.UA Group, подолала величезну конкуренцію і стала одним з десяти фіналістів конкурсу MIPDrama Buyers Summit - найочікуваніших серіальних проектів на ринку. «Схованки» - перший в історії український серіал, який буде представлений на престижному світовому конкурсі телевізійних фільмів.

Журі конкурсу при відборі оцінювало оригінальність ідеї, якість виробництва і міжнародний потенціал проектів. Разом з українськими «Схованками» у фінал конкурсу увійшли серіали з Норвегії, Фінляндії, Нової Зеландії, Англії, Італії, Іспанії та Франції, вироблені на замовлення BBC One, Netflix та інших відомих гравців ринку контенту.

 

«З самого початку ми вірили в унікальність нашого проекту і бачили в ньому міжнародний потенціал. Участь у програмі MIPDrama Buyers Summit - це перш за все визнання нашої роботи, витрачених сил і ризиків. «Схованки» - концептуальний проект, який поєднує в собі жанр детективу і драми, і піднімає важливі проблеми, актуальні для будь-якого суспільства. Також у проекті особлива візуальна стилістика. Сподіваємося, участь в MIPDrama Buyers Summit відкриє нові перспективи для проекту і студії FILM.UA та позначить новий етап розвитку українських серіалів», - каже Олеся Лук'яненко, креативний продюсер «Схованок».

MIPDrama Buyers Summit - спеціальна презентація кращих світових новинок серіального напрямку, яка проходить напередодні відкриття щорічного MIPTV у Палаці фестивалів в Каннах. Ексклюзивно для 450 провідних світових покупців на саміті покажуть перші робочі матеріали відібраних серіалів.

Нагадаємо, минулого тижня FILM.UA Group оголосила про співпрацю з однією з найбільших європейських медіакомпаній ZDF - ZDF Enterprises стала світовим дистриб'ютором кримінальної драми «Схованки» за межами територій СНД.

Українська телепрем'єра відбудеться восени на ICTV.

Синопсис:

У звичайній квартирі батько і дочка грають в схованки. Батько шукає дівчинку, але не знаходить... Пізніше в мережі з'являється відео, де зникла дівчинка тримає табличку із загадковою комбінацією цифр. Очевидно, що дитина викрадена, і це - лише перша жертва. У місті пропадають ще кілька дітей.

Слідчі Варта Наумова та Максим Шумов починають пошуки. Варта - нова людина в відділенні, вона замкнута і відсторонена. Максим - навпаки, легкий у спілкуванні, але його простота оманлива. З кожним з героїв свого часу трапилася трагедія, яку вони так і не змогли пережити. Щоб знайти дітей, їм потрібно розібратися зі своїми демонами.