Новини

Компанія ZDF Enterprises стала дистриб'ютором кримінальної драми «Схованки» (виробництво FILM.UA)

Новини
• 04.03.2019

Найбільша німецька медіакомпанія ZDF Enterprises придбала права на дистрибуцію українського серіалу «Схованки» (8x60 ') за межами України, Росії та СНД. Угода була досягнута ще на етапі виробництва серіалу. Нагадаємо, що зйомки фільму завершилися в середині лютого 2019 року. На даний момент серіал перебуває на стадії постпродакшену.

Роберт Франке, віце-президент ZDFE.drama в ZDF Enterprises: «Ми із захопленням спостерігаємо за FILM.UA протягом досить довгого часу, і тепер ми раді вперше співпрацювати з ними в цьому проекті. «Схованки» - надзвичайно кінематографічний серіал, який стане яскравою подією в нашій добірці драматичних серіалів для майбутнього MIPTV».

 

Катерина Вишневська, директор з розвитку і ко-продукції, FILM.UA Group: «У цей золотий вік драми багато міжнародних дистриб'юторів знають, як продати гарне шоу, але не у багатьох є бачення, що гарне шоу може прийти з будь-якого куточка світу, включаючи Східну Європу, і може бути вироблено будь-якою мовою. Ще з часів серіалу «Міст»/The Bridge, робота з ZDF Enterprises стала нашою метою. Вони, безумовно, виправдовують очікування і постійно дивують нас своїм унікальним поєднанням стратегічного мислення і пристрасті до хорошого контенту. Ми пишаємося тим, що саме ZDFE виведе «Схованки» на міжнародний ринок».

Серіал знятий в стилі нуар, має складну сюжетну лінію і унікальних персонажів. Кримінальна драма з восьми серій об'єднує елементи детективу і трилера, при цьому розкриває зворушливі особисті історії героїв. Тема зниклих дітей буде розказана в першу чергу з позиції моралі, а не кримінального кодексу, а дія розгорнеться на тлі гнітючої атмосфери невеликого промислового містечка - притулку для невлаштованих і нещасних.

 

Про серіал:

У звичайній квартирі батько і дочка грають в схованки. Батько шукає дівчинку, але не знаходить... Пізніше в мережі з'являється відео, де зникла дівчинка тримає табличку із загадковою комбінацією цифр. Очевидно, що дитина викрадена, і це - лише перша з безлічі жертв, які безслідно зникли в маленькому промисловому містечку.

Молоді детективи Варта Наумова та Максим Шумов беруться за складну справу, розбираючись з власними проблемами. Варта - замкнута і відсторонена, вона всіма силами захищає свій особистий простір, її напарник Максим - легкий на підйом хлопець. Вони обидва пережили травматичні події в житті, і це розслідування зачіпає їх на глибинному рівні. У слідчих є свій інтерес в пошуку зниклих дітей: вони зможуть розібратися з травмами минулого, лише коли зловлять злочинця.

У головних ролях Юлія Абдель Фаттах, Петро Риков, В'ячеслав Довженко та інші. Продюсери - Віктор Мірський, Олеся Лук'яненко, Андрій Ризванюк. Автор сценарію - Олександр Процюк, режисер - Ірина Громозда.

Виробництвом серіалу займається студія FILM.UA Group. Прем'єра в Україні відбудеться восени 2019 року на каналі ICTV.