Новини

ПРОДАКШН GLOWBERRY ВИПУСТИВ НАБОРИ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ

Новини
• 18.12.2018

Напередодні новорічних свят виходить відразу два подарункові набори від креативного продакшену Glowberry: один за мотивами книги “Хоробрі зайці у Джунглях”, другий - за серією книг “Мама поспішає додому”.

Якщо ви обожнюєте робити оригінальні подарунки – даруйте радість! Для вас готове рішення – подарункові набори від Glowberry. Вони створені з урахуванням інтересів дітей різного віку і продаються у подарунковій упаковці, що значно спрощує життя в перед-святковій метушні.

Для малюків до 4-х років чудово підійде набір “Хоробрі Зайці”.

В його складі:

- книжка-гра “Хоробрі Зайці у Джунглях”, новинка 2018 року. Це історія про Велику мандрівку Хороброї заячої сім'ї, яка вирушила на пошуки пригод та нових друзів.

- Пальчиковий театр з Хоробрими Зайцями та їхніми друзями. Фігурки одягаються на пальці і "оживають" в рученятах діток. Ця гра у театр допоможе батькам розігрувати з малюками сценарії перших знайомств і пошуку спільної мови з новими друзями.

- брелок-морквинка для дитячого рюкзачку.

Вартість набору- 299 грн (без урахування послуг доставки). Звичайна ціна, якщо купувати все окремо –  330 грн. Замовити подарунковий набір можна сайті Glowberry http://glowberry.com.ua/ua/souvenirs/podarunkovij-nabir-horobri-zajtsi/p87.

Для дітей 4-7 років - подарунковий набір “Мама поспішає додому”.

В його складі:

- Книга “Мама поспішає додому” - захоплива історія про Маму, яка дорогою додому потрапляє на своєму шляху у неймовірні пригоди і зустрічає дивовижних героїв у самому центрі сучасного міста

- Книга “Велетень прокинувся” - продовження пригод Мами. На цей раз вона зустрічає справжнього Велетня. Він спав так довго, що на ньому встигли збудувати ціле місто. І прокинувся саме в той момент, коли мама квапилась додому до сина Лесика.

- Розмальовка “Мама поспішає на свято” – передноворічні пригоди Мами, які можна розфарбувати самостійно. В середині розмальовки на декількох сторінках розмістилися малюнки з доповненою реальністю. Роздивитись їх можна за допомогою безкоштовного додатку 3D Artist, який є в AppStore та Google Play.

Вартість набору – 239 грн (без урахування послуг доставки). Звичайна ціна, якщо купувати все окремо – 280 грн.

Замовити подарунковий набір можна сайті Glowberry http://glowberry.com.ua/ua/souvenirs/podarunkovij-nabir-mama-pospishaje-dodomu/p88

Дарувати радість - легко! 

Довідка: Креативний продакшн Glowberry створює контент для дітей різного віку: книги, додатки, подарунки, анімаційні серіали. МультсеріалиХоробрі зайціта Мама поспішає додому стали фіналістами пітчінгів міжнародних анімаційних фестивалів. Додатки Glowberry мають сотні тисяч завантажень на AppStore та Google Play. Книги та подарунки користуються великою популярністю серед українських читачів.