Новини

Творці «Скаженого Весілля» повернули Державному агентству України з питань кіно гроші, виділені на виробництво фільму

Новини
• 17.12.2018

Уся сума, разом із додатковим інвестиційним прибутком, була переведена на рахунок фонду Держкіно 6 грудня

Компанія «Прототип продакшн» повернула Державному агентству України з питань кіно гроші, виділені на виробництво повнометражної комедії «Скажене Весілля». Кошти в розмірі 1 мільйон 175 тисяч 590 гривень, разом із додатковим 16%-м інвестиційним прибутком, що склав 150 тисяч гривень, були переведені на рахунок фонду Держкіно 6 грудня 2018 року.

«Це прецедент, коли компанія-виробник повертає Держкіно усі гроші, взяті на виробництво фільму. Не просто всі, а ще й з відсотками. Це засвідчує надзвичайно позитивні тенденції у розвитку українського кіно», — зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Нагадаємо, комедія «Скажене Весілля» стала одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно та отримала підтримку в розмірі 3 мільйони 240 тисяч гривень. Однак, розпочавши виробництво фільму, за ініціативою продюсерів фільму компанія «Прототип продакшн» та Держкіно уклали нову угоду, згідно з якою частка державної підтримки була зменшена до 1 мільйона 175 тисяч 590 гривень. Виробничий кошторис стрічки склав 10,8 млн гривень.

#НайкращаКомедіяРоку вийшла в широкий український прокат 4 жовтня та встановила 2 національних рекорди — касових зборів серед усіх вітчизняних фільмів і рекорд із кількості глядачів кіно українського виробництва. На сьогодні бокс-офіс стрічки складає майже 55 мільйонів гривень, в кінотеатрах її переглянули понад 657 тисяч глядачів. Прокат комедії в Україні триває.

Стежте за новинами скаженого проекту в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

YouTube  

Про що кіно: Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту — місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря — кардіохірурга Франсуа.

«Середюки — європейська родина!» — це гасло особисто від Василя почув у районі кожен. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять — афрофранцуз.

Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

Жанр: скажена комедія

Тривалість: 92 хв

Прем’єра: 4 жовтня 2018 року

Дистрибутор: Кінокомпанія ММД

Режисер: Влад Дикий

Оператор-постановник: Тим Аврамчук

Продюсери: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка

Співпродюсер: MOZGI Entertainment

Музичний продюсер: Олексій Потапенко (Потап)

Автори сценарію: Микола Куцик, Олексій Приходько

У ролях: Назар Задніпровський, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Леся Самаєва, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко (Потап), MONATIK, Олег Винник, Олексій Супрун, Анастасія Оруджова, Віктор Розовий, Святослав Антипов та інші

Виробництво: Прототип Продакшн, FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Раніше компанія «Прототип продакшн» уклала договір з FILM.UA Group про надання повного пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції стрічки «Скажене Весілля» в рамках пакетної пропозициї FILM.UA Group для проектів, які підтримує Державне агентство України з питань кіно.