Новини

«Скажене Весілля» вирушає до Австралії

Новини
• 03.12.2018

Українську комедію «Скажене Весілля» виробництва Прототип продакшн та FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно покажуть в Австралії.

З 7 до 16 грудня комерційні покази стрічки пройдуть у місті Мельборн в кінотеатрі «Українського культурного центру». Австралійські глядачі побачать #НайкращаКомедіяРоку українською мовою з англійськими субтитрами.

«Українська громада штату Вікторія дуже рада представляти та промотувати українську кіноіндустрію в Австралії. Саме в Мельборні пройдуть перші покази найкасовішого українського фільму — комедії «Скажене Весілля», що розпочнуться з 7 грудня. Українці та австралійці з нетерпінням очікують на прем’єру. Це справжня українська народна комедія, і ми щасливі бути частиною цього проекту», — зазначила Ліана Сліпецька, заступник голови Української громади штату Вікторія, що виступила організатором показів.

Дізнатися розклад, вартість квитків та інші деталі можна за посиланням.

Стежте за оновленнями на сторінці події у Facebook.

Крім того, 9 грудня о 14.00 відбудеться комерційний показ «Скаженого Весілля» в кінотеатрі «Українського культурного центру» в столиці австралійського штату Квінсленд — місті Брисбен. Організатор —  Українська громада штату Квінсленд.

Нагадаємо, зіркова комедія «Скажене Весілля» вийшла в широкий український прокат 4 жовтня та вже на третьому тижні встановила рекорд касових зборів серед усіх вітчизняних фільмів, а згодом — рекорд із кількості глядачів українських фільмів національного виробництва. На даний момент бокс-офіс стрічки складає понад 54,6 мільйони гривень, в кінотеатрах її переглянули 653 575 глядача. Прокат #НайкращаКомедіяРоку в Україні триває.

Головні ролі у фільмі виконали Назар Задніпровський (Василь Середюк, батько нареченої), французький актор Джиммі Воха-Воха (Франсуа, наречений), Поліна Василина (Катя, наречена), Леся Самаєва (Галина, дружина Василя), Олександр Кобзар (Тарас, сусід Василя), Віра Кобзар (Оксана, дружина сусіда), Інна Приходько (Ольга, донька сусіда) та Арам Арзуманян (Ашот, зять сусіда) та інші.

Також до професійних акторів приєдналися зірки шоу-бізнесу: Потап та MONATIK, які зіграли отця Євлампія та диякона Пилипона, скажений продюсер Юрій Горбунов  в ролі тамади Назара Запухляка, Олег Винник, для якого зйомки в стрічці стали дебютом в українському кіно, зірка українського YouTube актор Олексій Супрун (Петро Бампер) та зірки “Ліги Сміху” – учасниця комедійного “Тріо Різні” Анастасія Оруджова і дует «Загорецька Людмила Степанівна» —  Віктор Розовий та Святослав Антипов.

Стежте за новинами скаженого проекту в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

YouTube  

Про що кіно: Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту — місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря — кардіохірурга Франсуа.

«Середюки — європейська родина!» — це гасло особисто від Василя почув у районі кожен. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять — афрофранцуз.

Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.