Новини

Свято щодня: у київському метрополітені почав курсувати Мультипоїзд, присвячений українській анімації

Новини
• 30.05.2018

Найбільша в Україні мережа кінотеатрів MULTIPLEX до Міжнародного дня захисту дітей здійснила соціальний проект та представила киянам яскравий Мультипоїзд, який прикрасили герої мультиплікаційних історій студії Animagrad (FILM.UA Group) та креативного продакшену Glowberry. Всередині самого вагону будуть демонструватись трейлери та тізери анімаційних проектів.

На стінах поїзду пасажири метро можуть роздивитись як вже добре відомих героїв анімації - Хом’яка Вінницького із “Викраденої принцеси” та Ескімоску з її Ведмедем, так і героїв майбутніх проектів - сім’ю та чарівних друзів Мами, яка поспішає додому, а також Мавку і її Котожабика. А древню магію поліського лісу Мавки можна навіть даже оживити, считавши магічную руну у вагоні поїзда за допомогою спеціального застосунку.

Щороку до Дня захисту дітей мережа кінотеатрів  MULTIPLEX запускає спеціальні соціальні проекти: як благодійні покази, так і додаткові сеанси для дітей. Цього року створення унікального поїзду стане чудовим подарунком для найменших від MULTIPLEX.

Більше того, 1 червня, у День захисту дітей, в мультиплікаційний поїзд особисто завітають герої анімаційних фільмів - Хом’як Вінницький та Білий Ведмідь, які охоче подарують маленьким пасажирам внижки про правила безпечної поведінки у метро та проїдуть разом із пасажирами червоною гілкою столичної підземки.

Анімаційний поїзд курсуватиме червоною гілкою метро протягом усього літа - не пропустіть зустріч із улюбленими героями!