Новини

“Скаженому весіллю” — Дикий режисер

Новини
• 10.04.2018

 Замість Дмитра Малкова роботу над стрічкою продовжить Влад Дикий 

Компанія “Прототип продакшн” та режисер Дмитро Малков припинили співпрацю над повнометражною комедією “Скажене весілля” за згодою сторін. Починаючи з квітня роботу над проектом продовжить режисер Влад Дикий.

Дякую всій команді, яка працювала разом зі мною над комедією “Скажене весілля”, бажаю їй подальшого успіху в роботі над стрічкою та любові глядачів, — коментує Дмитро Малков. — А я повертаюся до власних проектів, про які вже зовсім скоро розповім”.

Ми безмежно вдячні Дмитру Малкову за колосальну роботу, яку він провів над проектом. Але на етапі активної підготовки до зйомок наше творче бачення майбутнього фільму розійшлося, — зазначає продюсер “Скаженого весілля” Юрій Горбунов. — Тому ми з Дмитром дійшли спільної згоди припинити подальшу співпрацю. Щиро бажаємо Дмитру успіхів у роботі над новими проектами. Й представляємо нового учасника нашої команди — режисера Влада Дикого”. 

Комедія — мій улюблений жанр, а саме цей сценарій підкорив мене своїм новим нестандартним баченням. Українську сучасність він передає живо, невимушено, іронічно та саркастично — саме так, як воно є у буденному житті. Тому я дуже радий стати частиною проекту та його професійної талановитої команди, — зазначає режисер Влад Дикий. — “Скажене весілля” — світлий фільм про темні стереотипи, про які просто необхідно говорити вголос”.

Синопсис: Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту – місяць назад вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря – кардіохірурга Франсуа. “Середюки – європейська родина!” – це гасло почув в районі кожен особисто від Василя. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять – афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, – здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання –  невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

Наразі триває активна підготовка до знімального процесу, що розпочнеться у травні цього року. Фіналізується робота над режисерським сценарієм, затверджуються виконавці головних ролей та готуються локації для зйомок. У широкий прокат “Скажене весілля” вийде вже восени 2018 року.

Нагадаємо, повнометражна комедія “Скажене весілля” стала одним із переможців десятого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно. Частка держфінансування становить 3 мільйони 240 тисяч гривень, загальний бюджет картини складає 10 млн 800 тисяч гривень.

Раніше, компанія “Прототип продакшн” уклала договір с FILM.UA Group про надання повного пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції стрічки “Скажене весілля” в рамках пакетної пропозициї FILM.UA Group для проектів, які підтримує Державне агентство України з питань кіно.

Стежте за новинами скаженого проекту на його офіційних сторінках:

YouTube

Facebook

Instagram

Режисер: Влад Дикий

Продюсер: Юрій Горбунов, Ірина Костюк

Автор сценарію: Микола Куцик, Олексій Приходько

Прем’єра в Україні: осінь 2018

Жанр: справжня комедія

Виробництво: FILM.UA Group, Прототип продакшн

за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Тривалість: 90 хв