Новини

Glowberry видає електронну книгу про класичну музику для дітей дошкільного віку — “Маленька історія про здоровезне піаніно”

Новини
• 02.04.2018

До 333 річниці дня народження великого німецького композитора і музиканта Йоганна Себастьяна Баха (31.03.2018 р) видавництво Glowberry випускає дитячу електронну книгу авторства Миколи Бабічева “Маленька історія про здоровезне піаніно”.

Основою сюжету є історія про маленького хлопчика, який стає органістом завдяки любові до всього величезного. Розповідь супроводжується яскравими анімованими колажами та музичними творами всесвітньо відомих композиторів.

Видання створене українською та англійською мовами у форматі ePub, обсяг — 32 сторінки. Видання орієнтоване на дітей від 3 до 5 років. Автором та ілюстратором проекту є Микола Бабічев, дизайнер з багаторічним стажем, який працював над більшістю книжок Glowberry і тепер створив першу власну книгу.

Нові формати у створенні книжок дозволяють розкривати буденні теми, але з незвичного ракурсу. “Маленька історія про здоровезне піаніно” і є прикладом поєднання анімації, музики та звичайної історії про становлення молодої людини. Це іронічна розповідь про дитячу гігантоманію, що всі хлопчики в дитинстві мріють стати великими та сильними як тато, мріють стати космонавтами, мати великий автомобіль тощо, але маленький герой, який також закоханий в усе велике, як не дивно, не стає володарем величезних статків або регалій, а опановує мистецтво гри на найбільшому у світі музичному інструменті — органі.

Для відтворення книжки на пристроях Apple використовуйте попередньо встановлену програму іBooks, для ПК на базі Windows використовуйте безкоштовну Adobe Digital Editions.

Завантажити книгу — http://glowberry.com.ua/ua/books/malenka-istorija-pro-zdorovezne-pianino/p78

English language — https://itunes.apple.com/us/book/id1363465203

Українською мовою — https://itunes.apple.com/us/book/id1352306305

GLOWBERRY — український креативний продакшн мультимедійного контенту для дітей,

заснований у 2009 році. Компанія створює дитячі книжки, інтерактивні додатки та анімаційні серіали.

Продакшн Glowberry став частиною групи FILM.UA Group в 2016 році.

FILM.UA Group — найбільша у Східній Європі група компаній у сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією та доставкою аудіовізуального контенту.