Новини

За розміром касових зборів у перший вікенд український мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» увійшов до ТОП-3 анімаційних релізів цього року у Туреччині

Новини
• 27.03.2018

Анімаційний фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» з 23 березня стартував у турецькому кінотеатральному прокаті. За перший вікенд дебютна стрічка студії Animagrad (FILM.UA Group) зібрала 157 530$, її подивились 46 398 глядачів. За розміром прем’єрного бокс-офісу український мультфільм став третім серед анімаційних релізів Туреччини 2018 року.

Продовжується показ анімаційного фільму у Румунії, де «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» продовжує утримувати позицію у трійці лідерів прокату. За підсумками другого вікенду мультфільм зібрав 293 082$, його подивились 63 159 глядачів.

Триває і український прокат мультфільму: за результатами третього вікенду бокс-офіс анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» виріс до 33 225 851 гривень, а кількість глядачів – до 448 232. Нагадаємо, що минулого тижня мультфільм став абсолютним рекордсменом вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва. За два тижні його збори перевищили бокс-офіс розміром у 23 032 807 гривень, який за три місяці прокату зібрав попередній рекордсмен, військова драма «Кіборги».

Наступними країнами міжнародного прокату мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» стануть Хорватія та Боснія і Герцеговина: анімаційний фільм показуватимуть там з 5 квітня. З 6 квітня анімаційна стрічка з’явиться у прокаті Болгарії, з 11 – у Єгипті, з 12 – у країнах Середнього Сходу (Об'єднані Арабські Емірати, Кувейт, Ліван, Йорданія, Катар, Оман, Бахрейн), з 13 – у В’єтнамі, а з 27 – у Литві. У травні мультфільм побачать мешканці Латвії, Сербії та Чехії. Влітку мультфільм покажуть у Польщі, Естонії, Словенії, Ізраїлі, Китаю та Кореї. Всього, мультфільм попередньо проданий більш ніж на 50 країн, у тому числі у Францію, Німеччину, країни Близького Сходу, Південної Африки та Азії.

Довідка. «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Права на його прокат попередньо продані у близько 50 країн, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки. Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування складає близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн.

У роботі над дубляжем мультфільму взяли участь відомі зірки українського шоу-бізнесу. Головних героїв, Мілу і Руслана, дублювали солісти гурту «Время и Стекло» – Надя Дорофєєва та Олексій Завгородній (Позитив), а головному лиходієві, чаклуну Чорномору, свій голос подарував Євген Малуха, - культовий актор дубляжу, якого український глядач знає за ролями інопланетянина Альфа з однойменного серіалу, і Гомера Сімпсона. Також у дубляжі взяли участь актори «ДИЗЕЛЬ Студіо» Євген Гашенко, Єгор Крутоголов та Олександр Бережок, телеведучі Юрій Горбунов, Сергій Притула, Маша Єфросиніна, музиканти Олег «Фагот» Михайлюта та MONATIK, блогер Пупсі Кіра, заслужені майстри спорту України Василь Вірастюк та Олександр Усик, актори Микола Боклан, Олег Волощенко та Роман Луцький.

В Україні прокат анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» стартував 7 березня 2018 року.

Стежити за новинами проекту можна на офіційній Facebook-сторінці, в Instagram-акаунті, і на сайті мультфільму.