Новини

“Мавка. Лісова пісня” увійшла до ТОП кращих європейських проектів пітчінгу Cartoon Movie у Бордо

Новини
• 15.03.2018

9 березня продюсери Ірина Костюк, Анна Єлісеєва, режисер Олександра Рубан та пітчинг-консультант проекту Любов Крохмальна (MRM) презентували повнометражний анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» на 20-му форумі Cartoon Movie (Бордо, Франція).

Попри значну конкуренцію, стрічка пройшла відбір уже
другий рік поспіль - цього разу в статусі "девелопменту" - й досі лишається єдиним українським проектом, що був представлений на цьому заході. Дізнатися інформацію щодо прогресу та досягнень мультфільму за минулий рік зійшлась широка аудиторія з міжнародних професійних кіл: дистрибутори, сейлз-агенти, інвестори, представники телевізійних груп та журналісти. Глядачі високо оцінили пітч проекту й назвали його одним із найяскравіших на форумі. Був відзначений значний шлях, який подолала команда студії Animagrad при втіленні яскравої ідеї в потужний бренд. Оцінки, які відвідувачі презентації виставляють проекту за правилами Cartoon Movie після пітчу, досягали максимальної позначки “хіт”, а найбільше міжнародне індустрійне видання Animation Magazine додало фільм до переліку найкращих проектів форуму Cartoon Movie.

«Ми надзвичайно задоволені подорожжю до Бордо, бо змогли виконати усі поставлені перед командою завдання. Ми продемонстрували переконливий прогрес в роботі над мультфільмом і в цілому над брендом "Мавка", і цим ще більше розширили коло потенційних партнерів - наразі серед них Канада, Франція, Південна Корея, Німеччина, Індія, Китай та Бельгія. 2018 рік стане надзвичайно важливим для проекту, адже попередні продажі прав на анімаційний фільм на світові території відкриються вже дуже скоро. Феноменальний успіх першого повнометражного анімаційного фільму студії Animagrad “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”, який став абсолютним лідером українського прокату вже у перший вікенд, буде нашою козирною картою в усіх перемовинах та започаткуваннях», – розповідає Ірина Костюк, продюсер проекту.

Продюсери й режисер анімаційного фільму представили на форумі завершену арт-роботу над персонажами й локаціями - зокрема, продакшн-біблія фільму вразила глядачів своїми обсягом, якістю та увагою до дослідницьких знахідок. Також команда продемонструвала декілька відеороликів з матеріалами фільму в статусі work in progress, звіт про експедицію до Полісся та відео, записані з партнерами бренду.

Найпотужніший наголос під час 20-ти хвилин пітчингу команда проекту зробила на той факт, що "Мавка" перетворилася з концепції на цілий "всесвіт". Були презентовані зроблені в цьому напрямку кроки, а також заявлені подальші плани на імплементацію героїв та арту мультфільму до різних медіаформатів на різних платформах, створення мерчандайзингу та ліцензування продукції різних класів, випуск анімаційного серіалу, циклу книжок, ігрового та AR&VR-контенту.

 

“Ми продемонстрували не лише переконливі слайди та спеціальний ролик, присвячені брендованим товарам, майбутнім накладам книжок (видання яких планується вже найближчим часом) і розробці додатків, але й показали, що значить "бути Мавкою" та "стиль Мавки" на власному прикладі. Ми були вдягнуті в нові сукні з капсульної колекції "Мавка" дизайнера Ольги Навроцької, художника по костюмах фільму. Ексклюзивні срібні кулони у формі логотипу "Мавка" від наших партнерів ювелірного бренду "Оберіг" (про співробітництво з яким ми скоро оголосимо окремо, як про одне із наших започаткувань) та оригінальні вінки. А іграшка Котожабика Квуся, виконана українським майстром методом валяння вовни, стала об'єктом уваги й захоплення не лише під час пітчу, але й впродовж усього форуму", - коментує Анна Єлісеєва, креативний продюсер.

Команда повертається з Бордо з новими крилами натхнення, що допоможуть нести тягар відповідальності й очікувань на майбутній проект. Слідкуйте за нашими новинами!

 

Подачею проекту на цю та інші події займається компанія Media Resources Management.

Довідка. «Мавка. Лісова пісня» – другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз перебуває на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами драматичної поеми Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – Кафедра фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, вірувань, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки». Для створення саундтреку до команди мультфільму приєдналися відомі всьому світові музиканти гурту «ДахаБраха». Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року й отримав державне фінансування в розмірі 30 % від загального бюджету. Попередня дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня» — 2020 рік.

Попередня дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня »- 2020 рік. Це другий повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad. Перший - «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» - вийшов у національний прокат 7 березня, відкриваючи низку світових кінопрем'єр проекту - в Ізраїлі, Болгарії, Туреччини, Румунії, Хорватії, Польщі, Латвії, Литві, Естонії, Португалії, Латинській Америці, Китаї та інших країнах.

Cartoon Movie - одна з провідних подій Європи для професіоналів індустрії. Щорічно форум збирає професіоналів з усього світу, які на пітчинг-сесіях представляють кращі європейські анімаційні проекти поточного року. За час існування Cartoon Movie, 301 мультфільм отримав фінансування на загальну суму понад 2-х мільярдів євро. Саме тут починали шлях до кінотеатрів такі відомі мультфільми: «Тріо з Бельвіля» (2003, премія Сезар, дві номінації на Оскар), «Кіт у Парижі» (2010, номінація на Оскар, Сезар), «Чіко і Рита» (2010, премія Гойя, номінація на Оскар), «Ернест і Селестина» (2012, премія Сезар, номінація на Оскар) «Баранчик Шон» (2015-го, номінація на Оскар, Золотий Глобус, приз Британської кіноакадемії), «Життя кабачка» (2016, номінація Каннського кінофестивалю) та інші.